Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu po 00:00 wszyscy musza byc pijani..? :cool1: :gwizdanie: :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tez zmykam... jeszcze jeden filmik, kilka drinkow i :sex::naughty: :naughty:

Ty kutafonie jeden!!!!!! Typowy samiec !! :kwasny:

Ach te poznańskie panny :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

a podwarszawskie sa inne? :cool1:

do ładnej podwarszawskiej bez 1k na wieczór nie podchodź :gwizdanie: :cool1:

a jednak nasze poznanianki są lepsze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

na zegarku za 15 trzecia, trza się zbierać :cool1: do jutra :kox:

co jest ............

......................

......................

......................... matrix czy co :mysli:

Opublikowano

na zegarku za 15 trzecia, trza się zbierać :cool1: do jutra :kox:

nowy zegarek kup sobie

ten mi odpowiada :naughty:

tylko ta kukułka :gwizdanie:

Opublikowano

Czemu po 00:00 wszyscy musza byc pijani..? :cool1: :gwizdanie: :kox:

ja jestem trzeźwy, wypiłem piwo i pół flaszki wina :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja tez zmykam... jeszcze jeden filmik, kilka drinkow i :sex::naughty: :naughty:

Ty kutafonie jeden!!!!!! Typowy samiec !! :kwasny:

Ach te poznańskie panny :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

a podwarszawskie sa inne? :cool1:

do ładnej podwarszawskiej bez 1k na wieczór nie podchodź :gwizdanie: :cool1:

w sofii za 50pln też swoje dotkniesz :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Uwielbiam ten czat.. :kox:

Opublikowano

Czemu po 00:00 wszyscy musza byc pijani..? :cool1: :gwizdanie: :kox:

ja jestem trzeźwy, wypiłem piwo i pół flaszki wina :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ja nie jestem a wypiłem tylko fante i herbatę :cool1:

Opublikowano

Uwielbiam ten czat.. :kox:

można sie uśmiać :polew: i dokształcić :cool1:
Opublikowano

Czemu po 00:00 wszyscy musza byc pijani..? :cool1: :gwizdanie: :kox:

ja jestem trzeźwy, wypiłem piwo i pół flaszki wina :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ja nie jestem a wypiłem tylko fante i herbatę :cool1:

no nie wiem Adaś czy Ty po fancie taki trzeźwy jesteś

Opublikowano

Sfermentowala.. :kox:

Opublikowano

Sfermentowala.. :kox:

innej u nas się nie pije

Opublikowano

Uwielbiam ten czat.. :kox:

można sie uśmiać :polew: i dokształcić :cool1:

dokształcać tak ale wstecz :decayed:

Opublikowano

ja tez zmykam... jeszcze jeden filmik, kilka drinkow i :sex::naughty: :naughty:

Ty kutafonie jeden!!!!!! Typowy samiec !! :kwasny:

Ach te poznańskie panny :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

a podwarszawskie sa inne? :cool1:

do ładnej podwarszawskiej bez 1k na wieczór nie podchodź :gwizdanie: :cool1:

w sofii za 50pln też swoje dotkniesz :gwizdanie: :evil:

a jutro na kawce Madas zapoda ten tekst Pauli i będziesz się tłumaczył skąd to wiesz :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tez zmykam... jeszcze jeden filmik, kilka drinkow i :sex::naughty: :naughty:

Ty kutafonie jeden!!!!!! Typowy samiec !! :kwasny:

Ach te poznańskie panny :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

a podwarszawskie sa inne? :cool1:

do ładnej podwarszawskiej bez 1k na wieczór nie podchodź :gwizdanie: :cool1:

w sofii za 50pln też swoje dotkniesz :gwizdanie: :evil:

a jutro na kawce Madas zapoda ten tekst Pauli i będziesz się tłumaczył skąd to wiesz :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew:

sama mnie zawiozła :polew: :polew:

Opublikowano

a jutro na kawce Madas zapoda ten tekst Pauli i będziesz się tłumaczył skąd to wiesz :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew:

z tego co wiem to ona też tam była :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a jutro na kawce Madas zapoda ten tekst Pauli i będziesz się tłumaczył skąd to wiesz :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew:

z tego co wiem to ona też tam była :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

tego łajdaka ciężko czymś zatkać :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano

a jutro na kawce Madas zapoda ten tekst Pauli i będziesz się tłumaczył skąd to wiesz :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew:

z tego co wiem to ona też tam była :polew: :polew: :polew:

śmiej się moi znajomi poszli tam z żonami bo rodzice jednej z nich polecili im ten klub :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.