Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napiszcie do Adasa ze mamy laske dla niego :polew: :polew: :polew:

ale bez foto, niech sie chociaz przez chwile ucieszy :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie uciekam bo na jutrzejszy mecz muszę się wyspać :hi:

Opublikowano

napiszcie do Adasa ze mamy laske dla niego :polew: :polew: :polew:

Ja nie wiem czy się nada bo ona chyba już do gimnazjum nie chodzi :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

whats up men? :cool1:

Opublikowano

PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW !!!!!!! CZY JEST DYSCYPLINA W KTÓREJ KOLEGA KUREDU NIE JEST DOBRY ?????

mhm, skomnosc :cool1::polew:

to nie jest dyscyplina gamoniu :evil:

dyscyplina, moze nie sportowa, ale dyscyplina - zachowania np. :cool1::decayed::tongue4: :tongue4:

powiedział ten co myśli że jest nieomylny w sprawie audi :polew: :polew:

czy ja glosze wszem i wobec, ze jestem nieomylny? :cool1: nie musze, po prostu taki jestem :kox:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

witaj serdecznie Orgazm na wątku Poznańskim :hi::good:

Opublikowano

narka Komosor :hi:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

:baseball: :baseball: :baseball:
Opublikowano

napiszcie do Adasa ze mamy laske dla niego :polew: :polew: :polew:

Ja nie wiem czy się nada bo ona chyba już do gimnazjum nie chodzi :mysli: :mysli: :mysli:

ale jest młoda duchem :tongue4:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

witaj serdecznie Orgazm na wątku Poznańskim :hi::good:

niezłe jaja na chrzcinach musiały być :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

:baseball: :baseball: :baseball:

ustawka :kox:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

witaj serdecznie Orgazm na wątku Poznańskim :hi::good:

to już wiadomo czemu wszedł i od razu ucichł, bo orgazmu dostał :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:11_________________________________________________

napiszcie do Adasa ze mamy laske dla niego :polew: :polew: :polew:

Ja nie wiem czy się nada bo ona chyba już do gimnazjum nie chodzi :mysli: :mysli: :mysli:

ale jest młoda duchem :tongue4:

no nie wiem czy Adaś się duchem zadowoli :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

witaj serdecznie Orgazm na wątku Poznańskim :hi::good:

niezłe jaja na chrzcinach musiały być :polew: :polew: :polew:

ciekawe co dostal na 18 urodziny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

nie strasz ludzi :cool1::decayed:

Opublikowano

no nie wiem czy Adaś się duchem zadowoli :mysli: :mysli: :mysli:

chyba nie ma innego wyboru... :sick3::polew:

Opublikowano

narka Komosor :hi:

:hi:
Opublikowano

no nie wiem czy Adaś się duchem zadowoli :mysli: :mysli: :mysli:

chyba nie ma innego wyboru... :sick3::polew:

jak się nie ma co sie lubi to się lubi co sie ma

Opublikowano

ja tez zmykam... jeszcze jeden filmik, kilka drinkow i :sex::naughty: :naughty:

Opublikowano

no nie wiem czy Adaś się duchem zadowoli :mysli: :mysli: :mysli:

chyba nie ma innego wyboru... :sick3::polew:

jak się nie ma co sie lubi to się lubi co sie ma

z braku laku to i kit dobry co nie ?? :polew:
Opublikowano

BUM

POZNAŃSKIE JEBACZE :decayed:

:baseball: :baseball: :baseball:

cześć słoneczko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.