Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

tego łajdaka ciężko czymś zatkać :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

pożyjemy-zobaczymy :naughty: troche czasu :>
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

tego łajdaka ciężko czymś zatkać :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

pożyjemy-zobaczymy :naughty: troche czasu :>

i nadal nic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a no rzeczywiście jak nie on :mysli:

Opublikowano

dobranoc wszystkim :hi:

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

tego łajdaka ciężko czymś zatkać :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

pożyjemy-zobaczymy :naughty: troche czasu :>

i nadal nic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zje*ał skubany :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:46_________________________________________________

dobranoc wszystkim :hi:

dobranoc :hi:
Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

tego łajdaka ciężko czymś zatkać :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

pożyjemy-zobaczymy :naughty: troche czasu :>

i nadal nic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zje*ał skubany :polew: :polew: :polew:

Ty malutka!! rozkręcasz sie :shocked:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:47_________________________________________________

dobranoc wszystkim :hi:

nareczka kolego

Opublikowano

dobranoc wszystkim :hi:

trzym się ramy to się dobrze wyśpij :cool1:

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

tego łajdaka ciężko czymś zatkać :decayed::naughty: :naughty: :polew: :polew:

pożyjemy-zobaczymy :naughty: troche czasu :>

i nadal nic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zje*ał skubany :polew: :polew: :polew:

Ty malutka!! rozkręcasz sie :shocked:

ale bardzo pomału i ostrożnie :przebiegly:
Opublikowano

wszystko na spokojnie :good: :good:

Opublikowano

wszystko na spokojnie :good: :good:

dwa kroki w przód i jeden do tyłu a i tak do celu zajdziesz :>
Opublikowano

wszystko na spokojnie :good: :good:

dwa kroki w przód i jeden do tyłu a i tak do celu zajdziesz :>

ale nachodzisz się wtedy

Opublikowano

Jestem...sorki ale siedziałem w innym wątku...już się USTOSUNKUJĘ :decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:54_________________________________________________

sama mnie zawiozła :polew: :polew:

Jak już mówiłem zdrowo wychowana...i mało świadoma :wink4::good:

Opublikowano

Jestem...sorki ale siedziałem w innym wątku...już się USTOSUNKUJĘ :decayed:

MALUTKA CHONO :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

bedzie dym zara :kox:

Opublikowano

i co kolego Poziek zatkało???? :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Daj mi chwilę zaraz dorwę Twój profil na NK i Ci odpowiem :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jestem...sorki ale siedziałem w innym wątku...już się USTOSUNKUJĘ :decayed:

Ja Cie zaraz ustosunkuje :baseball: !
Opublikowano

bedzie dym zara :kox:

nooo :kox: :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:56_________________________________________________

Jestem...sorki ale siedziałem w innym wątku...już się USTOSUNKUJĘ :decayed:

Ja Cie zaraz ustosunkuje :baseball: !

jest zadymka :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jestem...sorki ale siedziałem w innym wątku...już się USTOSUNKUJĘ :decayed:

Ja Cie zaraz ustosunkuje :baseball: !

:ssij:

Opublikowano

Ci dam Jebaczy to nie zbierzesz do chaty !!!! :kox:

Opublikowano

bez za ostrej jazdy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.