Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

no i co tam
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

:embarrassed:

oj biedaczki :naughty::decayed:

Opublikowano

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

co to jest kilka :naughty::decayed:

Opublikowano

A co je wyżej zielony czy fiolet? :decayed:

Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

:embarrassed:

oj biedaczki :naughty::decayed:

mówi się : BIDULKI :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

no i co tam

aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek ;)

Opublikowano

a ja nadal bonusa nie mam... :confused4:

Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

chyba temu co trafi stawić trzeba flaszę ... tanio wyjdzie jak się 25 os zrzuci :decayed:

Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

no i co tam

aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek ;)

no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:
Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

chyba temu co trafi stawić trzeba flaszę ... tanio wyjdzie jak się 25 os zrzuci :decayed:

taa i bedziesz zbierał 5lat :polew: :polew:

Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

no i co tam

aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek ;)

no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Heeeh nie... w zasadzie to mogłeś mi się wbić w zad na tych torach... Pasowałoby idealnie - ja zrobiłbym S-Line z tyłu a Ty nareszcie z przodu :decayed:

Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

chyba temu co trafi stawić trzeba flaszę ... tanio wyjdzie jak się 25 os zrzuci :decayed:

taa i bedziesz zbierał 5lat :polew: :polew:

nie narzekaj na baner zebrałem już 12 os jeszcze 3 i masz komplet :decayed: i tak zapomnieliśmy go z Piły :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

no i co tam

aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek ;)

no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Heeeh nie... w zasadzie to mogłeś mi się wbić w zad na tych torach... Pasowałoby idealnie - ja zrobiłbym S-Line z tyłu a Ty nareszcie z przodu :decayed:

no ale panuje nad autem jeszcze :naughty: :naughty: :naughty::wink4:
Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

chyba temu co trafi stawić trzeba flaszę ... tanio wyjdzie jak się 25 os zrzuci :decayed:

taa i bedziesz zbierał 5lat :polew: :polew:

nie narzekaj na baner zebrałem już 12 os jeszcze 3 i masz komplet :decayed: i tak zapomnieliśmy go z Piły :polew: :polew: :polew:

:shocked:

Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

a czemu w czwartek coś sie szykuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Piechol wiesz ile roboty papierkowej teraz przez ten kolor mamy :gwizdanie: :decayed:

no teraz to faktury piszecie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :tongue4::polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:20_________________________________________________

Czester :D Właśnie nadrobiłem te kilka stron ;)

no i co tam

aaa nic, napalam się ciągle na Twój tyłek ;)

no co Ty orientacje zmieniłeś na zlocie :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Heeeh nie... w zasadzie to mogłeś mi się wbić w zad na tych torach... Pasowałoby idealnie - ja zrobiłbym S-Line z tyłu a Ty nareszcie z przodu :decayed:

no ale panuje nad autem jeszcze :naughty: :naughty: :naughty::wink4:

w s-line nie bylo wentylacji jak w T4 Caravelle :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

a czemu w czwartek coś sie szykuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak to co podziękowanie ... zapraszamy Was na kręgle ... Malutka pisała że wpada i że Ty tez może będziesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.