Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A właśnie miałem pytać - to spotkanie z osobami tow. czy bez?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany pamietajcie pierwszy na 3tys str stawia finke w czwartek :evil:

a czemu w czwartek coś sie szykuje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no jasne... pisali wczesniej ze stawiaja flaszki ze bylismy na zlocie i bilismy im brawa :polew: :polew: :polew:

i za pozytywne opinie po zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

A właśnie miałem pytać - to spotkanie z osobami tow. czy bez?

z os tow :naughty:

Opublikowano

Nikuś sprawdziłem... niestety nie zostało mi nic na socket A :confused4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:34_________________________________________________Madas bo tak sobie myślę - skoro jakieś opłaty ponosicie z tego tytułu - to czy jest sens żebym przyjeżdżał na 1h?

Opublikowano

Nikuś sprawdziłem... niestety nie zostało mi nic na socket A :confused4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:34_________________________________________________Madas bo tak sobie myślę - skoro jakieś opłaty ponosicie z tego tytułu - to czy jest sens żebym przyjeżdżał na 1h?

jest jest nie dyskutuj .... to my zapraszamy Was na kręgle .... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a o której w czwartek i gdzie ??

Opublikowano

w sumie bart-s masz racje nie przyjezdzajcie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a o której w czwartek i gdzie ??

o 19 w Plazie :cool1:

Opublikowano

Ok, to się spakuję od razu i najwyżej młoda podrzuci mnie od razu do pracy...

Dzięki Bartek :polew:

Opublikowano

Nikuś sprawdziłem... niestety nie zostało mi nic na socket A :confused4:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:34_________________________________________________Madas bo tak sobie myślę - skoro jakieś opłaty ponosicie z tego tytułu - to czy jest sens żebym przyjeżdżał na 1h?

jest jest nie dyskutuj .... to my zapraszamy Was na kręgle .... [br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 22:36_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

wszystko ładnie pięknie ale czemu w czwartek cholera a nie weekend ja pracuje :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:
Opublikowano

Bo w piątek jest impreza ale tylko dla fioletowych....

Opublikowano

Bo w piątek jest impreza ale tylko dla fioletowych....

no i k**wa nie dam rady w czwartek szlak by to trafił nie moge :no: :no: :no::embarrassed:
Opublikowano

Bart-S spoko... jutro przelutuje kondensatory i zobacze czy bangla :)

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie ale czemu w czwartek cholera a nie weekend ja pracuje :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

bo w piątek jest selekcja i tylko ja z Madasem bym wszedł :polew: :polew: :polew:

tylko vipy wchodzą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie ale czemu w czwartek cholera a nie weekend ja pracuje :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

bo w piątek jest selekcja i tylko ja z Madasem bym wszedł :polew: :polew: :polew:

tylko vipy wchodzą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no to za***iście ale weekend to sobota albo niedziela a w piątek mogą VIPY :naughty: :naughty: :naughty::(
Opublikowano

wszystko ładnie pięknie ale czemu w czwartek cholera a nie weekend ja pracuje :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

bo w piątek jest selekcja i tylko ja z Madasem bym wszedł :polew: :polew: :polew:

tylko vipy wchodzą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oooooo Bartek stawia 1.5 Finki :gwizdanie:

Opublikowano

Bartek dzięki za finkę :D

Opublikowano

a nie można takich rzeczy robić na przykład w sobote a nie w tygodniu do cholery :shocked: :shocked: :cool1:

Opublikowano

madas coś pisałeś o zrzucie na finkę :gwizdanie:

Opublikowano

chetnie sie napije w czwartek :naughty: :naughty: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.