Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładne mi śniadanko...chyba obiadowe :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

ja juz po robocie :gwizdanie:

chlopaki gratulacje fioletu :naughty:

Opublikowano

dzieki Turek :good:

w takim razie proszę wszystkich którzy robili zdjecia o ich przyniesienie na plytkach lub pendrive to pozgrywamy i wybierzemy fajne i zrobimy dla wszystkich płytki ze zdjęciami

Opublikowano

GRATULUJE VIPA PANY :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: teraz musicie wizytować nas :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze 8 stron i 3kilo będzie ich

dzieki Bart-s

pierwszy na 3tys str standardowo stawia Finke :kox:

I nikt teraz niechce pisac żeby flaszki nie stawiać :polew: :polew:

Opublikowano

Eee tam, jeszcze 6 stron - luzik ;)

Opublikowano

ja tam nie pije nigdy więc dla mnie nagrode trza by zmienić :gwizdanie:

Opublikowano

GRATULUJE VIPA PANY :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: teraz musicie wizytować nas :polew: :polew: :polew:

dzieki :good:
Opublikowano

GRATULUJE VIPA PANY :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: teraz musicie wizytować nas :polew: :polew: :polew:

dzieki :good:

no bo to wszystko było tylko do Ciebie :D
Opublikowano

a to podwójnie dziękuję :kox:

Opublikowano

ozix konusie :baseball:

Opublikowano

ozix konusie :baseball:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Im back :cool:

Opublikowano

witaj :hi:

Opublikowano

zalatwilem sobie kase na nowego lapa :kox:

teraz mysle co wziasc... namawiaja mnie na asusa :mysli:

Opublikowano

Asus albo Toshiba Nikuś - przy czym asusy trochę topornie wyglądają, toshiba 350 ładnie się prezentuje, jest dobre audio harmana i małe co nieco pod maską :good: Jaki pułap cenowy?[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 17:33_________________________________________________http://www.komputronik.pl/index.php/product/71537/Notebooki-i-netbooki/Notebooki/Toshiba_Satellite_A350-13A.html

Opublikowano

NIkus Dell i nic innego

toshibe moja dzis naprawiales wiec wiesz co tam siedzi :gwizdanie:

Opublikowano

do 2500 :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 17:39_________________________________________________ja wlasnie myslalem o DELLu, ASUSie albo Toshibie... jakbym mial wiecej kasy to bym bral LENOVO :kox:

Opublikowano

do 2500 :mysli:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 17:39_________________________________________________ja wlasnie myslalem o DELLu, ASUSie albo Toshibie... jakbym mial wiecej kasy to bym bral LEVATYVO :kox:

:mysli::shocked:

Opublikowano

Bartas no coś Ty, przecież DELL to największy shit... częściej psującej się elektroniki nie spotkałem. W pracy mamy wszystko na DELLach, non stop problemy - padają notki, monitory. Dlatego częściowo przeskoczyliśmy na HP (choć to do końca też nie jest dobre rozwiązanie).

Jak za 2500 to rzeczywiście ASUS.

A co Ty będziesz robił z tym notkiem Nikuś? Grasz czy raczej pozostałe rzeczy (net, biuro, muzyka)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.