Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś jestes jakis nie swój..., przyznaj się, piłeś piwo :cool1::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Adaś jestes jakis nie swój..., przyznaj się, piłeś piwo :cool1::polew: :polew: :polew:

nie piłem piwa .... siedzę i oglądam Katyń ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co TY Sławek, mamuśka go odwiedziła na 5 dni i mu rura zmiękła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że ogólna bieda na poznańskim, pewnie trzeba odżałować połowę składki i się odpisać jednak, nie masz Audi nie istniejesz na forum :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co TY Sławek, mamuśka go odwiedziła na 5 dni i mu rura zmiękła :polew:

taaa weź się :tongue4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 23:33_________________________________________________

Cześć, widzę, że ogólna bieda na poznańskim, pewnie trzeba odżałować połowę składki i się odpisać jednak, nie masz Audi nie istniejesz na forum :thumbdown:

co Ty mówisz Vario :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że ogólna bieda na poznańskim, pewnie trzeba odżałować połowę składki i się odpisać jednak, nie masz Audi nie istniejesz na forum :thumbdown:

co Ty opowiadasz :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co TY Sławek, mamuśka go odwiedziła na 5 dni i mu rura zmiękła :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co TY Sławek, mamuśka go odwiedziła na 5 dni i mu rura zmiękła :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

to nie jest żart on poważnie mówi :naughty: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, ot to co widzę to piszę, jestem zlewany, co się odezwę to nikt tego nie widzi, jedynie Adas mnie ostatnio nie olał, przykro mi bo myślałem, że jestem członkiem zajebistej ekipy nie ze względu na to jakie mam auto a jakimi jesteśmy ludźmi, chyba jednak tak nie jest i to mnie boli, wspominam często Bukowinę itd. itd., żałuję, że w Pile nas nie było ... ah, szkoda gadać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, widzę, że ogólna bieda na poznańskim, pewnie trzeba odżałować połowę składki i się odpisać jednak, nie masz Audi nie istniejesz na forum :thumbdown:

Vario mam przyjechać i liścia wypłacić :mysli::cool1:

czemu na spocie nie byłeś co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam vario zawsze będę o Tobie pamiętał, bo pomogłeś mi niezmiernie przy wyborze zawieszenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co TY Vario opowiadasz za głupoty, nikt Cie nie zlewa i nic sie tutaj nie zmieniło, jak jesteś i się witasz to Cie inni witaja a jak jestes i nic nie piszesz to i ludzie nic do Ciebie nie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas, ot to co widzę to piszę, jestem zlewany, co się odezwę to nikt tego nie widzi, jedynie Adas mnie ostatnio nie olał, przykro mi bo myślałem, że jestem członkiem zajebistej ekipy nie ze względu na to jakie mam auto a jakimi jesteśmy ludźmi, chyba jednak tak nie jest i to mnie boli, wspominam często Bukowinę itd. itd., żałuję, że w Pile nas nie było ... ah, szkoda gadać ...

ale nikt Cię nie zlewa nie ma takiej opcji .... każdy pyta o Ciebie co się dzieję, ja z Bartkeim ostatnio mieliśmy trochę sajgonu jak pewnie się domyślasz i powoli wracamy do obiegu .....

Właśnie myśleliśmy o Tobie żeby zadzwonić i zapytać czy na gokarty nie umówimy się ekipą ....

Byłeś Jesteś i Będziesz w ekipie Grupy Wielkopolskiej :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw na zlocie wszyscy mówili że tylko Ciebie brakuje do kompletu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam vario zawsze będę o Tobie pamiętał, bo pomogłeś mi niezmiernie przy wyborze zawieszenia :hi:

o i kolega Tomason brawo :good: :good:

Na spota wlecisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że wlecę :good: teraz mam wakacje i siedzę w Pile, ale do października nie wytrzymam, więc pewnie wpadnę do was w któryś weekend :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi bo myślałem, że jestem członkiem zajebistej ekipy nie ze względu na to jakie mam auto a jakimi jesteśmy ludźmi,

Tak przecież jest..., auta w tej całej zabawie są tak naprawde najmniej ważne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że wlecę :good: teraz mam wakacje i siedzę w Pile, ale do października nie wytrzymam, więc pewnie wpadnę do was w któryś weekend :hi:

no to świetnie .... fajnie będzie mieć kogoś na miejscu w Pile :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Panowie, jesteście zajebiści i takimi was z moją żoną zapamiętamy, na spoty nie mam czym śmigać, życie się pier**li ogólnie, pasja Audi nadal jest i jak mogę to się na technicznym udzielam, ale Poznański jakoś tak sami to sobie wyobraźcie, WAS nadal coś jednak łączy - fajne niunie - nie pasuję tutaj. Dam sobie jeszcze trochę czasu bo trudno odejść z fajnej ekipy ale musicie mnie zrozumieć. Często tu zaglądam i ... nie mam nic do powiedzenia :( na grilla nie pojadę, nie mam czym, na spota nie pojadę nie mam czym itd. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że wlecę :good: teraz mam wakacje i siedzę w Pile, ale do października nie wytrzymam, więc pewnie wpadnę do was w któryś weekend :hi:

no to świetnie .... fajnie będzie mieć kogoś na miejscu w Pile :naughty:

ja tam mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 23:46_________________________________________________

Hmm, Panowie, jesteście zajebiści i takimi was z moją żoną zapamiętamy, na spoty nie mam czym śmigać, życie się pier*** ogólnie, pasja Audi nadal jest i jak mogę to się na technicznym udzielam, ale Poznański jakoś tak sami to sobie wyobraźcie, WAS nadal coś jednak łączy - fajne niunie - nie pasuję tutaj. Dam sobie jeszcze trochę czasu bo trudno odejść z fajnej ekipy ale musicie mnie zrozumieć. Często tu zaglądam i ... nie mam nic do powiedzenia :( na grilla nie pojadę, nie mam czym, na spota nie pojadę nie mam czym itd. itd.

nie ma problemu żeby po Ciebie zajechac na grilla czy spota.

za 2 tyg jedziemy na grilla do bart-sa z noclegiem, jak chcecie z żoną jechać to możemy Was zabrac bez problemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...