Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

siema z rana[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 05:30_________________________________________________a tak poza tym to.. mam na sprzedaz lodowke (chlodziarke) do win, Candy, nowa :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 05:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam/all_chlodziarka_do_wina_candy_ccv_160-t97491.0.html;msg1113662#msg1113662

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:23_________________________________________________czesc Adam, nie znosze win :sick3:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:24_________________________________________________natomiast Finlandia bardzo mi smakuje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:23_________________________________________________czesc Adam, nie znosze win :sick3:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:24_________________________________________________natomiast Finlandia bardzo mi smakuje :gwizdanie:

Finlandie tez mozna tam chlodzic :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :>[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:10_________________________________________________widze ze od rana o samych pysznosciach gadacie... ja wczoraj pilem cytrynowke wlasnej roboty - PYSZKA :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :>[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:10_________________________________________________widze ze od rana o samych pysznosciach gadacie... ja wczoraj pilem cytrynowke wlasnej roboty - PYSZKA :kox: :kox:

jak mowisz Michal cytrynowka jest pycha, kiedys jak zrobilem to tak zesmy ja popijali ze nie wiedzialem jak z kuchni do pokoju doszedlem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla na spirytusiku ze slowacji :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:18_________________________________________________my tu o takich pychotkach gadamy a tu czas do roboty sie zawijac :blink:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:20_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:20_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:23_________________________________________________czesc Adam, nie znosze win :sick3:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:24_________________________________________________natomiast Finlandia bardzo mi smakuje :gwizdanie:

Finlandie tez mozna tam chlodzic :naughty: :naughty: :naughty::kox:

odnosnie Finlandi to ja moge ja nawet na ciepko pic :kox: smakuje po stokroc lepiej od zimnego wina :sick3:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:22_________________________________________________do pozniej ,narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem chłopaki :hi:

ja już od rana u ginekologa z żoną a zaraz na szkolenie BHP muszę podrzucić żonkę ... masakra normalnie za taksiarza robię dzisiaj :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem chłopaki :hi:

ja już od rana u ginekologa z żoną a zaraz na szkolenie BHP muszę podrzucić żonkę ... masakra normalnie za taksiarza robię dzisiaj :disgust:

:shocked: teraz w czasie ciazy trzeba robic szkolenie BHP? :mysli:[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 11:23_________________________________________________

dzien doberek :hi:

:hi:

a Ty gdzie byles na ostatnim spocie, wieki Cie nie widzialem :mysli:

yyy, niby jak, skoro spoty sa wtedy kiedy mnie w poznaniu nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierze ktos ode Mnie ta lodowke ? :naughty::kox:

zalezy co masz w srodku :cool1:

no moge wrzucic od siebie z jedna flaszke gratis :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem chłopaki :hi:

ja już od rana u ginekologa z żoną a zaraz na szkolenie BHP muszę podrzucić żonkę ... masakra normalnie za taksiarza robię dzisiaj :disgust:

:shocked: teraz w czasie ciazy trzeba robic szkolenie BHP? :mysli:

haha Weronika wróciła do pracy, oczywiście od razu na zwolnienie poszła ale badania i BHP musi mieć ..... właśnie ją przywiozłem i mówi że takie coś to totalny bezsens bo rozwiązywała przez godz krzyżówkę .....

teraz czas na obiad .... ale kit go wie co zjeść, chyba spagetti :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...