Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

najlepszego Piortas :decayed::tongue4:

dzieki Wojtek :drunk:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:41_________________________________________________spadam pod prysznic i zrelaxowac sie na wyrku[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 19:50_________________________________________________milego wieczoru zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Koleś poznał dziewczę w klubie, wylądowali u niego i wiadomo co dalej...

Laska po wszystkim mówi:

- Ale czad, jak ty to robisz? Możesz jeszcze raz?

Koleś na to:

- No pewnie, ale musze się zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za członka.

Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia - i co? Dasz radę? Koleś bez problemu ponownie wyprawia cuda, wszystkie pozycje etc.

Ona znowu:

- Możemy powtórzyć?

- Tak, tylko się prześpię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka, tylko obiema rękami.

No i znowu ogień i tak do rana.

Rano panna się pyta:

- Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka?

On - W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz, słabo Cię znam, jeszcze byś mi chatę okradła... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona do męża:

- Ciągle pijesz i pijesz! Idź ty kiedy na cmentarz i zobacz, ilu facetów w twoim wieku umarło od wódki!

Jakiś czas później...

- Gdzie byłeś?

- Na cmentarzu, jak mówiłaś.

- I co?

- Nie powiem, dużo zmarłych... Czytałem szarfy na wieńcach i tam było: "Od żony", "Od teściowej", "Od sąsiadów", "Od dzieci", "Od przyjaciół"... Ale od wódki - ani jednego! :gwizdanie:

usmialem sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiejskim weselu doszło do bijatyki. Wkrótce odbywa się proces sądowy.

Sędzia pyta jednego z gości obecnych na weselu:

- Niech pan opowie jak było.

- Tańczę sobie z panną młodą jeden taniec, drugi, trzeci, czwarty, piąty, zaczynamy się dobrze bawić, a tu nagle pan młody podchodzi zdenerwowany i mnie obraża. Odpaliłem mu, żeby się odwalił i tańczymy dalej... Nagle pan młody wziął zamach nogą i... jak nie kopnie pannę młodą między nogi!

Sędzia:

- Łuuu... To musiało boleć!

- Jeszcze jak, panie sędzio! Trzy palce mi połamał! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś poznał dziewczę w klubie, wylądowali u niego i wiadomo co dalej...

Laska po wszystkim mówi:

- Ale czad, jak ty to robisz? Możesz jeszcze raz?

Koleś na to:

- No pewnie, ale musze się zdrzemnąć 10 min, a Ty w tym czasie trzymaj mnie obiema rękami za członka.

Po 10 minutach dziewczyna budzi kolesia - i co? Dasz radę? Koleś bez problemu ponownie wyprawia cuda, wszystkie pozycje etc.

Ona znowu:

- Możemy powtórzyć?

- Tak, tylko się prześpię 10 min, a Ty trzymaj mnie za członka, tylko obiema rękami.

No i znowu ogień i tak do rana.

Rano panna się pyta:

- Wiesz co, ale powiedz mi, o co chodzi z tymi rękami? W czym Ci pomaga to trzymanie za członka?

On - W sumie bez tego też dałbym radę, ale wiesz, słabo Cię znam, jeszcze byś mi chatę okradła... :naughty:

:polew:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:35_________________________________________________

Na wiejskim weselu doszło do bijatyki. Wkrótce odbywa się proces sądowy.

Sędzia pyta jednego z gości obecnych na weselu:

- Niech pan opowie jak było.

- Tańczę sobie z panną młodą jeden taniec, drugi, trzeci, czwarty, piąty, zaczynamy się dobrze bawić, a tu nagle pan młody podchodzi zdenerwowany i mnie obraża. Odpaliłem mu, żeby się odwalił i tańczymy dalej... Nagle pan młody wziął zamach nogą i... jak nie kopnie pannę młodą między nogi!

Sędzia:

- Łuuu... To musiało boleć!

- Jeszcze jak, panie sędzio! Trzy palce mi połamał! :polew: :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witamy RFS :naughty::hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 23:13_________________________________________________u Was tez taka mgla ? Ja przed chwila z Lodzi wrocilem, cala droga w ogromnym mleku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witamy RFS :naughty::hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 23:13_________________________________________________u Was tez taka mgla ? Ja przed chwila z Lodzi wrocilem, cala droga w ogromnym mleku :cool1:

u nas piękne słońce świeci :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja oglądam program o handlu dziećmi w Polsce, makabra co się w Polsce dzieje i co ludzie za kasę robią, prostytucja to jest pryszcz przy tym[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 23:45_________________________________________________Jadąc pociągiem mgłę ma się w głębokim poważaniu, co innego ja się marznie na peronie albo przystanku tramwajowym jak się te zielone qrfy spóźniają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy RFS :naughty::hi: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 23:13_________________________________________________u Was tez taka mgla ? Ja przed chwila z Lodzi wrocilem, cala droga w ogromnym mleku :cool1:

no no to u Adasia to kraina mlekiem płynąca .. brakuje tylko miodku jakiegoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trochę spraw na głowie a czasu mało :confused4:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:38_________________________________________________graty Młodzik- jesteś gość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...