Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie zauwazylem ze jakas ku*wa za***ana mi porysowala caly prawy bok :wallbash:

normalnie cala szuflade bym hu*owi wy*ebal jak bym dorwal :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 15:05_________________________________________________

moge zadac najbardziej lamerskie pytanie swiata ? :polew:

numer VIN to numer nadwozia ? :decayed:

tak... 17 znaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zauwazylem ze jakas ku***a za...ana mi porysowala caly prawy bok :wallbash:

normalnie cala szuflade bym hu....wy wy....bal jak bym dorwal :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 15:05_________________________________________________

moge zadac najbardziej lamerskie pytanie swiata ? :polew:

numer VIN to numer nadwozia ? :decayed:

tak... 17 znaków

autem czy kluczem ? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna sie skrecic. :kwasny:

a moze jakis monitoring video byl? :mysli:

raczej nie... jutro dopiero zobacze ale to bylo na ulicy :kwasny:

wlasnie zauwazylem ze jakas ku***a za...ana mi porysowala caly prawy bok :wallbash:

normalnie cala szuflade bym hu....wy wy....bal jak bym dorwal :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 15:05_________________________________________________

moge zadac najbardziej lamerskie pytanie swiata ? :polew:

numer VIN to numer nadwozia ? :decayed:

tak... 17 znaków

autem czy kluczem ? :kwasny:

kluczem, gwozdziem, h*j wie czym ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zauwazylem ze jakas ku*wa za***ana mi porysowala caly prawy bok :wallbash:

normalnie cala szuflade bym hu*owi wy*ebal jak bym dorwal :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 27

k...wwa masakra ... co za gnój :disgust::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się nie spodobało jak było zaparkowane, kiedyś jak jeszcze "chodziłem" z Magdą podjechałem na 5 min do niej i zostawiłem Lexa pod blokiem i to samo, cały bok od przedniej lampy do tylnej 7 warstwową perłę ktoś gwoździem potraktował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wlasnie zauwazylem ze jakas ku*wa za***ana mi porysowala caly prawy bok :wallbash:

normalnie cala szuflade bym hu*owi wy*ebal jak bym dorwal :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:shocked:

Można się zdenerwować, znam to uczucie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok rozumiem nerwy ale żeby rysować auto to raczej tylko w porachunkach albo za kare a nie za takie pierdy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok rozumiem nerwy ale żeby rysować auto to raczej tylko w porachunkach albo za kare a nie za takie pierdy :no:

Albo bo za ładne :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok rozumiem nerwy ale żeby rysować auto to raczej tylko w porachunkach albo za kare a nie za takie pierdy :no:

Albo bo za ładne :angry:

tak też może być ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem :audi: w stanie lakierniczym dość opłakanym, pojeździłem pół roku, żadnej przycierki, to polakierowałem całe. Rogala miałem jak cholera, że autko pięknie wygląda itd. Pierwsza noc we Wrocławiu i lewy tył porysowany :wallbash: Jakbym typa dorwał, to bym jaja urwał :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylem u Ilony, zaparkowalem dobrze, tam gdzie zazwyczaj, nikogo nie przyblokowalem bo zwracam na to uwage...

albo jakas konska spierdolina nie miala co z lapami zrobic bo sie nudzilo albo komus stanalem na "jego miejscu" :wallbash:

mam przerysowany tylny blotnik, zaczyna sie pod klapka paliwa, cale tylne drzwi i pol przednich... krecha jest jasna ale nie za gleboka wiec moze czesciowo sie da spolerowac. dzisiaj mi sie nawet myslec nie chcialo tak sie wkur*ilem. musze umyc auto i jechac do znajomka moze cos wymysli.[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 17:49_________________________________________________

ale jakbym dorwal h*ja to jego ryjem bym tak dlugo pizgal o hydrant az by wyplul 32 razy :angry:

albo zlamal lape w 3 miejscach z przemieszczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: witaam[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 18:21_________________________________________________Michu wspolczuje,jaja bym im urwal przy samej mordzie jak bym zlapal :baseball:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...