Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________miało być bez bicia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcys mieszka w Szczecinku a w Kaliszu był w szkole oficerskiej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficerskiej służby więziennictwa ? taka chyba jest w Kaliszu

coś w tym stylu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany.. co musze wymienic wraz z wymiana oleju ? jakies filtry cos ? co konkretnego ? i gdzie to zamowic ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas, wymiana filtra oleju, najlepiej paliwa i jak jest zasyfiony to filtr powietrza, co 2 lata płyn hamulcowy.

Jak byłeś nie zadowolony z AP to okresówkę możesz zrobić w warsztacie gdzie zakładali Ci Eibachy.

Z tego co wiem to Inter Cars ma dużo części, zagadaj z Musashim, on ma tam wejścia i rabaciki :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas, wymiana filtra oleju, najlepiej paliwa i jak jest zasyfiony to filtr powietrza, co 2 lata płyn hamulcowy.

Jak byłeś nie zadowolony z AP to okresówkę możesz zrobić w warsztacie gdzie zakładali Ci Eibachy.

Z tego co wiem to Inter Cars ma dużo części, zagadaj z Musashim, on ma tam wejścia i rabaciki :)

pozdro

wymiane chcialbym zrobic gdzies na miejscu u Mnie, nie chcialbym jechac specjalnie po to do Pzn, oszczedzam troche teraz bo sie wytracilem na nowy sklep

jaki to koszt mniej wiecej tych filtrow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska słuchajcie ten spocik w niedziele to aktualny w kingcrosie? Mam prośbe, czy mógłby ktoś zabrać vaga ze sobą. Kupilem autko i chciałbym troszke prosić o rady. Mam takie tam male problemy z licznikiem wskazującym zła ilosc paliwa i zła temperature oleju, niegrzejącym lewym lusterkiem i niedziałającym spryskiwaczem tylniej szyby aaaaa i do tego szum przy drzwiach od kierowcy kolo 100 km/h więc mam parę rzeczy do porobienia :) Pozdrawiam i mam nadzieje, ze bede miał sie do kogo zwrócic na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiane chcialbym zrobic gdzies na miejscu u Mnie, nie chcialbym jechac specjalnie po to do Pzn, oszczedzam troche teraz bo sie wytracilem na nowy sklep

jaki to koszt mniej wiecej tych filtrow ?

Adaś mnie olej, + wszystkie filtry prócz paliwowego wyszły 240

filtr paliwa sie zmienia co 90k w 1.8T bo jest jakiś specjalny z regulatorem ciśnienia - cena ASO 170pln

u ciebie może być podobnie

[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 01:24_________________________________________________Nikuś dzięki kurna za uratowanie doopska w kryzysowej sytuacji - pogadamy jak wrócę :naughty:

ja dopiero dobił do szwecji -2 godz opóźnienia przez sztorm na morzu - kapitan musiał zwolnić bo tak krypa prawie się rozpadała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

Adas olej i filtry kup w IC. znizke masz klubowa bardzo dobra :)http://www.a4-klub.pl/smf/znizki_dla_klubu_w_inter_cars-t98519.0.html

zmieniaj olej z filtrem oleju, filr powietrza, i jak chcesz to paliwa (jesli nie zmieniales dlugo to wymien)

wymienic olej potrafi kazdy mechanik wiec podjedz u siebie do kogos kogo znasz a napewno Ci zrobi dobrze :)

Nikuś dzięki kurna za uratowanie doopska w kryzysowej sytuacji - pogadamy jak wrócę :naughty:

ja dopiero dobił do szwecji -2 godz opóźnienia przez sztorm na morzu - kapitan musiał zwolnić bo tak krypa prawie się rozpadała

spoko, zaden problem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mnie też niedługo czeka zmana olejów i filtrów, więc Nikuś może się zgłosze do Ciebie o umówienie z magikiem :wink4:

cool men :cool:

moge tez Ci dac nr do Jacka i sam sie dogadasz... wez pod uwage ze on ma zawsze ok 1.5 tyg kolejke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mnie też niedługo czeka zmana olejów i filtrów, więc Nikuś może się zgłosze do Ciebie o umówienie z magikiem :wink4:

cool men :cool:

moge tez Ci dac nr do Jacka i sam sie dogadasz... wez pod uwage ze on ma zawsze ok 1.5 tyg kolejke :wink4:

pamiętam właśnie :wink4: to możesz mi przesłać namiary na gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: mnie też niedługo czeka zmana olejów i filtrów, więc Nikuś może się zgłosze do Ciebie o umówienie z magikiem :wink4:

cool men :cool:

moge tez Ci dac nr do Jacka i sam sie dogadasz... wez pod uwage ze on ma zawsze ok 1.5 tyg kolejke :wink4:

pamiętam właśnie :wink4: to możesz mi przesłać namiary na gg :)

teraz nie dam rady bo nie mam gg w pracy (odcieli :( ) wysle eska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...