Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:, Wojtek ja z pracy wlasnie zjechalem, zajechany jestem jak ....... . troche frytek mozesz podeslac moze i mi sie humor poprawi :wink4:

wszystko zjadłem :zemdlal::wink4: dziś znów wieczór serialowy więc do jutra :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja też ale nie miałem kiedy oglądnąć ostatnio i wyszło że w tv jest hyhy :decayed:

:decayed: ja teraz Californication, poźniej Wojewódzki i Dexter na deser :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wysiorbie dwa browary wskocze pod prysznic i do wyra bo jutro z...... od nowa . musze sie zregenerowac :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:47_________________________________________________to milego wieczoru i ogladania[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:48_________________________________________________do jutra .narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

bankowo .... z przyjemnością :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

bankowo .... z przyjemnością :evil:

I za mojego MB... Co prawda jego zap*** w Kaliszu, ale jak hurt, to hurt :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem HIDy 6000k do Lexa bo kiepsko widać w nocy na zwykłych soczewach, szczególnie jak mokro jest, ciekawe jaki efekt będzie, wiem, wiem, że to nie jest zgodne z przepisami ale wolę własne bezpieczeństwo !!! czujnik samopoziomowania jest jak by co, w końcu to Lex :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

bankowo .... z przyjemnością :evil:

I za mojego MB... Co prawda jego zap*** w Kaliszu, ale jak hurt, to hurt :decayed:

też załatwione :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________urzekła mnie uroda Olgi Frycz :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________urzekła mnie uroda Olgi Frycz :gwizdanie:

mnie też :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mega uroda jestem w szoku .... mam bardzo podobną koleżankę .... miałem kiedyś z nią przygodę .... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wojewódzki dziad już sie zakręcił :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________lete spac [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:32_________________________________________________Egzamin na prawko:

- Skrzyżowanie równorzędne. Skręca pan w lewo. Z prawej jedzie ciężarówka, z lewej karetka a z naprzeciwka nadjeżdża tramwaj. Kogo pan przepuszcza.

- Motocyklistę

- Jakiego k$%wa motocyklistę? Skąd pan wziął motocyklistę?!

- A ch#j wie skąd oni się biorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam popijam piwo Żywe z balsamem pomorskim, wspominam zeszłoroczne wakacje w Poddąbiu, fakt jest jednak jeden, w Poznaniu to tak dobrze nie smakuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:, witam[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 07:49_________________________________________________wstawac spiochy szkoda dnia :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...