Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:, Wojtek ja z pracy wlasnie zjechalem, zajechany jestem jak ....... . troche frytek mozesz podeslac moze i mi sie humor poprawi :wink4:

wszystko zjadłem :zemdlal::wink4: dziś znów wieczór serialowy więc do jutra :cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja ogl. 39 i pół :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

ja ogl. 39 i pół :naughty::kox: :kox:

ja ściągam z neta i jestem do przodu o tydzień :decayed:

Opublikowano

ja też ale nie miałem kiedy oglądnąć ostatnio i wyszło że w tv jest hyhy :decayed:

Opublikowano

ja też ale nie miałem kiedy oglądnąć ostatnio i wyszło że w tv jest hyhy :decayed:

:decayed: ja teraz Californication, poźniej Wojewódzki i Dexter na deser :kox:

Opublikowano

a ja wysiorbie dwa browary wskocze pod prysznic i do wyra bo jutro z...... od nowa . musze sie zregenerowac :naughty:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:47_________________________________________________to milego wieczoru i ogladania[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:48_________________________________________________do jutra .narta

Opublikowano

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

Opublikowano

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

bankowo .... z przyjemnością :evil:

Opublikowano

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

bankowo .... z przyjemnością :evil:

I za mojego MB... Co prawda jego zap*** w Kaliszu, ale jak hurt, to hurt :decayed:
Opublikowano

Właśnie kupiłem HIDy 6000k do Lexa bo kiepsko widać w nocy na zwykłych soczewach, szczególnie jak mokro jest, ciekawe jaki efekt będzie, wiem, wiem, że to nie jest zgodne z przepisami ale wolę własne bezpieczeństwo !!! czujnik samopoziomowania jest jak by co, w końcu to Lex :)

Opublikowano

Madas wpier.... im za moją B7 i Musashiego B6

bankowo .... z przyjemnością :evil:

I za mojego MB... Co prawda jego zap*** w Kaliszu, ale jak hurt, to hurt :decayed:

też załatwione :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________urzekła mnie uroda Olgi Frycz :gwizdanie:
Opublikowano

[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 22:39_________________________________________________urzekła mnie uroda Olgi Frycz :gwizdanie:

mnie też :naughty:

Opublikowano

ale mega uroda jestem w szoku .... mam bardzo podobną koleżankę .... miałem kiedyś z nią przygodę .... :gwizdanie:

Opublikowano

a wojewódzki dziad już sie zakręcił :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:31_________________________________________________lete spac [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 23:32_________________________________________________Egzamin na prawko:

- Skrzyżowanie równorzędne. Skręca pan w lewo. Z prawej jedzie ciężarówka, z lewej karetka a z naprzeciwka nadjeżdża tramwaj. Kogo pan przepuszcza.

- Motocyklistę

- Jakiego k$%wa motocyklistę? Skąd pan wziął motocyklistę?!

- A ch#j wie skąd oni się biorą...

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

narka Fan :hi:

Opublikowano

Ja tam popijam piwo Żywe z balsamem pomorskim, wspominam zeszłoroczne wakacje w Poddąbiu, fakt jest jednak jeden, w Poznaniu to tak dobrze nie smakuje :(

Opublikowano
:bry:, witam[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 07:49_________________________________________________wstawac spiochy szkoda dnia :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

czesc Przemo

Opublikowano

Co tam od rana słychać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.