Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Super Audi kupione to trzeba przejechać sie na spocik zawsze mażyłem o czymś takim :D Panowie mam nadzieje, że będę mile widziany :P Mam prośbę, czy mógłby ktoś wziąść vaga ze sobą bo mam kilka kłopotów z oszukującym licznikiem od paliwa i temperatury i takie tam ogólnie przydalaby się pomoc dlatego też zapisałem się do klubiku. Moja pierwsza Audi więc tak się stresuje :D Pozdrawiam :polew:

Vaga udostępniamy stałym bywalcom spotów , jak dotrwasz do czerwca to się zobaczy :cool1::naughty::kox:

Cicho, bo się wystraszy i nie przyjedzie. O składce dla Klubowiczów, też nie wspominaj lepiej :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Super Audi kupione to trzeba przejechać sie na spocik zawsze mażyłem o czymś takim :D Panowie mam nadzieje, że będę mile widziany :P Mam prośbę, czy mógłby ktoś wziąść vaga ze sobą bo mam kilka kłopotów z oszukującym licznikiem od paliwa i temperatury i takie tam ogólnie przydalaby się pomoc dlatego też zapisałem się do klubiku. Moja pierwsza Audi więc tak się stresuje :D Pozdrawiam :polew:

Vaga udostępniamy stałym bywalcom spotów , jak dotrwasz do czerwca to się zobaczy :cool1::naughty::kox:

ja musiałem sam sobie VAGa kupić bo nikt mi nie chciał auta zVAGować :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:06_________________________________________________dobra, ja spadam bo tetis komputer potrzebuje. trzymajcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Audi kupione to trzeba przejechać sie na spocik zawsze mażyłem o czymś takim :D Panowie mam nadzieje, że będę mile widziany :P Mam prośbę, czy mógłby ktoś wziąść vaga ze sobą bo mam kilka kłopotów z oszukującym licznikiem od paliwa i temperatury i takie tam ogólnie przydalaby się pomoc dlatego też zapisałem się do klubiku. Moja pierwsza Audi więc tak się stresuje :D Pozdrawiam :polew:

Vaga udostępniamy stałym bywalcom spotów , jak dotrwasz do czerwca to się zobaczy :cool1::naughty::kox:

ja musiałem sam sobie VAGa kupić bo nikt mi nie chciał auta zVAGować :polew:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 21:06_________________________________________________dobra, ja spadam bo tetis komputer potrzebuje. trzymajcie sie

jakiegoś kiepskiego se kupiłeś .. bo mojego brałeś :P ...

ja mam szkołę do 17:45 .. więc może podjadę po 18tej ...

będzie ktoś B7 z ksenonami i zawieszeniem -20 lub -30 .. muszę sprawdzić moje lampy bo wymianie czujnika poziomowania - bo Madas choruje podobno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie coś planuję, tylko ja będę kompletnego szukał ze ślizgami, bo na razie mam serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa ja bym tez wolal kompletny ale narazie nic nie widze :chytry:

Klapki to się skombinuje, a kratki ze swojego przełożysz i gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o tej dolnej dokladce? ona pasuje?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:22_________________________________________________chcial bym jeszcze dokoptowac halogeny do tego[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________ok, spadam . do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na zdjęciu z podpisu widzę, że potrzebujesz tylko wymienić skorupę na wersję z otworami na spryski i zrobić instalkę w środku. Czy Ty masz tylko tylko wyrezane halo w starym zderzaku?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:33_________________________________________________Do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: z ranca[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:36_________________________________________________czesc Przemo :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:36_________________________________________________te halogeny na fotce to gotowce kupilem na allegro troszke badziewiarskie jak juz bede robil cos to chce ori[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:40_________________________________________________musze zawijac sie do pracy. milego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam klubowiczów i klubowiczki :hi:[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 12:42_________________________________________________no dzisiaj czuję się znacznie lepiej ale nic mi się jeść nie chce bo brzuch mam jakiś twardy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...