Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobly :hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 09:22_________________________________________________troszke sie dzis dziwnie czuje :kox:, po wcczorajszym rozmiekczeniu :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 09:23_________________________________________________Tomus a ty co tak cichutko siedzisz? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a nic taki przestraszony jestem :przebiegly:

to jeno jo winc nie cykotaj :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________wyjmowales moze kiedys przednie fotele z twojej niuni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie miałem potrzeby , mój fotel to waży chyba z 70kg skóra , podgrzewana i w pełnej elektryce - kto by to podniósł :cool1: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie miałem potrzeby , mój fotel to waży chyba z 70kg skóra , podgrzewana i w pełnej elektryce - kto by to podniósł :cool1: :gwizdanie: :naughty:

no tak :naughty: . ja zerknolem tylko na to i wyydaje mi sie ze to chyba nie jest zbyt trudna sprawa ale moge sie zdziwic wiec chcialem zaciagnac jezora[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 09:47_________________________________________________szukalem na forum ale o przednich nic nie znalazlem bylo tylko o kanapie a to proste jest jak schemat gwozdzia[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 09:49_________________________________________________ja tez zakupilem skoracza i czekam az dowioza, bede mial zajecie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem czarnego skoracz ale namierzylem w takim kolorku jak ta tapicera co mam teraz wiec lyknolem bez zastanawiania sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze za ta kwote warto bylo bo skorka wydaje sie na nie zajechana na tych fotkach

http://www.allegro.pl/item852889457_audi_a4_1994_2001_b5_skora_skorzana_tapicerka.html

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:01_________________________________________________do konca przyszlego roku napewno. inwestycje domowe. gdybym wtedy kupil ta b6 bez zastanawiania sie i konsultacji z druga polowa nie musial bym czekac do przyszlego roku. musial bym tylko zniesc breczenie przez miesiac ze zmienilem auto :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:05_________________________________________________a tak wiesz , nowe kaloryfery itp, to musimy kupic ,tam musimy jechac i polowa kupki zniknela :kwasny:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:07_________________________________________________ale moja b5 jeszcze mnie nigdy nie zawiodla wiec dostala w nagrode nowe fotele i rozrzad ktory pewnie dzisiaj dojdze. ten rok jeszcze dam rade :wink4:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:09_________________________________________________ide po :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z chatą tak jest , wiecznie coś , więcej odlozysz na autko , to i bardziej wypaśne kupisz , 3.0v6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z chatą tak jest , wiecznie coś , więcej odlozysz na autko , to i bardziej wypaśne kupisz , 3.0v6 ??

wlasnie takie bym chcial, wtedy takie namierzylem[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:18_________________________________________________bylo na pelnym wypasie chyba nawet s-line[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:19_________________________________________________i co je ogladalem slyszalem tylko komentarz wybij sobie to auto z glowy ;([br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:21_________________________________________________jak sie rodzi dziewczynka to zaraz po urodzeniu powinno sie jej odcinac jezyczek, ale bysmy mieli spoxa w domach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha , albo jakiś limit słów wypowiedzianych na dobę np. do 1000 i spokój by był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha , albo jakiś limit słów wypowiedzianych na dobę np. do 1000 i spokój by był

o taki nakaz byl by ok ale by wtedy cierpialy ze nie moga nadzierac koparek bo ten limit pewnie wykorzystaly by do 9.00 rano wstajac o 8.00[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:30_________________________________________________ :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyspalem sie :good:

no to klikac w moje piwko w podpisie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:43_________________________________________________mozna co godzine :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyspalem sie :good:

no to klikac w moje piwko w podpisie :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:43_________________________________________________mozna co godzine :wink4:

mła juz 3 razu kliknąl

pij bracie pij :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:50_________________________________________________ide jakąś kawe opitolić i może brekfasta

dozo później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...