Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

teraz chyba nie latwo jest trafic cos na pol etatu co?[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:19_________________________________________________dible, doble :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________a wiesz jakie jest najszybsze zwierze na swiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

teraz chyba nie latwo jest trafic cos na pol etatu co?

szukam od niedawna, ale faktycznie ofert jest jak na lekarstwo... a nie zależy mi na pracy jako takiej (np. w Tesco :decayed:) tylko takiej w której się czegoś faktycznie nauczę w swojej dziedzinie :wink4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:23_________________________________________________

a wiesz jakie jest najszybsze zwierze na swiecie?

wiedziałem, ale nie pamiętam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec najszybszym zwierzakiem jest gepard. a jaki jest najszybszy ptak na swiecie?[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:24_________________________________________________no wiec najszybszym ptakiem na swiecie jest ptak geparda :polew:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:27_________________________________________________ide zapalic, za rok bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, Łukasz :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 10:00_________________________________________________

Panowie i Panie czas rozliczeń więc nie zapominajmy http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t72260.0.html;highlight=1+podatku :good:

dobrze ze przypomniales Tomek :good:. musze pogadac z siora i bracholem[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 10:04_________________________________________________musze naazie spadac,pozniej sie zjawie. milego dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem łotry :hi:

ja ostatnio oglądałem 2012 - fajny. teraz czekam aż będzie Avatar w DVD ripie :decayed:

Madas no miałem ale jakoś nie idzie :polew:

mam wersje blu-ray - 2 giba zajmuje...

ale to nie to samo co 3D w kinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, dzięki za pamięć, właśnie miałem wspomnieć i poprosić o przekazanie jeźeli to możliwe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko mam: jak najlepiej połączyć lapa z TV? hdmi-hdmi czy coś innego? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, dzięki za pamięć, właśnie miałem wspomnieć i poprosić o przekazanie jeźeli to możliwe :good:

nie ma za co :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko mam: jak najlepiej połączyć lapa z TV? hdmi-hdmi czy coś innego? :mysli:

Jeśli masz HDMI w notku to HDMI-HDMI - i najlepiej z pozłacanymi końcówkami - lepsze przewodzenie

Jeśli w notku nie masz HDMI ale masz DVI to przez HDMI-DVI - to to samo tylko, że DVI nie przesyła fonii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko mam: jak najlepiej połączyć lapa z TV? hdmi-hdmi czy coś innego? :mysli:

Jeśli masz HDMI w notku to HDMI-HDMI - i najlepiej z pozłacanymi końcówkami - lepsze przewodzenie

Jeśli w notku nie masz HDMI ale masz DVI to przez HDMI-DVI - to to samo tylko, że DVI nie przesyła fonii :)

mam w lapie hdmi więc git, dzięki :good:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 13:39_________________________________________________http://allegro.pl/item907230204_nowa_gener_kabel_hdmi_hdmi_1_8m_gold_1_3b_przewod.html takie cuś będzie dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem HDMI Hama w MM i jest OK, dałem ok 90 PLN jakiś czas temu

to sporo, a jaki długi?[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:00_________________________________________________

:hi:

cześć blindziu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 m chyba, mam nagrywarkę podłączoną do TV HD ready i śmiga nieźle, lepiej jedź do MM, ja jakoś nie ufam tym kablom z netu, Hama ma kilka fajnych kabelków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 m chyba, mam nagrywarkę podłączoną do TV HD ready i śmiga nieźle, lepiej jedź do MM, ja jakoś nie ufam tym kablom z netu, Hama ma kilka fajnych kabelków

coś poszukam, a jak nic nie będzie to się zamówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...