Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generalnie wielkich strat nie ma :disgust:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

generalnie wielkich strat nie ma :disgust:

w sumie to lepiej w corse niż w audi :gwizdanie: na ale zawsze szkoda...

Opublikowano

kurcze śnieg stopniał i ludziska szaleją :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chyba dostałem najmocnieszczego strzała w samochodową pupę

Opublikowano

Drosdek chce pod SCART albo może być chinch

wszycho jedno chociaż wolałbym chinch bo możnaby użyć do transmitera AV

Opublikowano

:hi:

witam

cześć :)

Fan a Ty do kiedy jesteś w Polszy ?

Opublikowano

juz jezdem :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 20:51_________________________________________________chcieli sie dogadac, wiec cos bylo z nimi nie tak.[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 20:53_________________________________________________wziolem od nich siano, bez problemu podjazd do banku i wyplacili siano. wiec cos mi nie gralo bo nie bylo zadnej negocjacji. zgodzili sie od razu

Opublikowano

no to super Piotrek :good:

Opublikowano

jutro z rana pobawie sie z ta corsa

[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:06_________________________________________________

generalnie wielkich strat nie ma :disgust:

w sumie to lepiej w corse niż w audi :gwizdanie: na ale zawsze szkoda...

no lepiej ze w corse bo po trafieniu w audi mogli by miec wieksze problemy z wlasnym zdrowiem :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________spadam do wyrka na dzis juz dosc emocji. milego wieczoru zycze

Opublikowano

:hi:

witam

cześć :)

Fan a Ty do kiedy jesteś w Polszy ?

:decayed:

już od tygodnia mnie nie ma, będe na początku kwietnia prawdopodobnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________Peter VAG działa

Opublikowano

Dobry wieczór :bry: [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________ale pustka..... :mysli:

Opublikowano

:hi:

doberek :) Ja mam jutro poprawke jeszcze z II semestru wiec czasu nie za wiele na pogaduszki ; )

Opublikowano

i co tam bydlaki? :tongue4:

Opublikowano

i co tam bydlaki? :tongue4:

Bydlaki ??? :disgust: no wiesz...[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 22:22_________________________________________________ :hi::hi: sie nie przywitałam :>
Opublikowano

i co tam bydlaki? :tongue4:

Bydlaki ??? :disgust: no wiesz...

to takie pieszczoty, nie znasz się... :wink4:

Opublikowano

i co tam bydlaki? :tongue4:

Bydlaki ??? :disgust: no wiesz...

to takie pieszczoty, nie znasz się... :wink4:

już ja sie znam-przecie to było przerabiane :polew:
Opublikowano

no właśnie wysłałem smska na białą niewiaste :audi::a4fan::naughty::cool1:

Opublikowano

no właśnie wysłałem smska na białą niewiaste :audi::a4fan::naughty::cool1:

Ty sam pewnie jak niewiasta jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no właśnie wysłałem smska na białą niewiaste :audi::a4fan::naughty::cool1:

Ty sam pewnie jak niewiasta jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

malutka Ty uważaj.....bo chinole juz maja patenta....i dziewictwo mozesz stracić nie raz :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.