Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikuś a co tam u Ciebie??

Słuchaj mam pytanko...mam viste....i teraz juz pobraly mi sie jak narazie wszystkie aktualizacje tj, service pack 2....powiedz mi idzie zrobic np. tak zebym po formacie juz niemusial aktualizowac tego samego od nowa?? Idzie zrobic jakąś kopie samych aktualizacji na Viscie ??

możesz zrobić obraz dysku który później jak wgrasz będziesz mieć to co masz w chwili tworzenia tego obrazu[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:15_________________________________________________

Agniecha kiedy na spocik zawitasz? dawno Cie nie było...

w niedziele jak dożyje :> bo tak sie składa że dziś ketko moja świeczka przygasła...ale sie udało :decayed:

no to fajnie :) pewnie znowu będzie dużo aut :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nikuś a co tam u Ciebie??

Słuchaj mam pytanko...mam viste....i teraz juz pobraly mi sie jak narazie wszystkie aktualizacje tj, service pack 2....powiedz mi idzie zrobic np. tak zebym po formacie juz niemusial aktualizowac tego samego od nowa?? Idzie zrobic jakąś kopie samych aktualizacji na Viscie ??

możesz zrobić obraz dysku który później jak wgrasz będziesz mieć to co masz w chwili tworzenia tego obrazu[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:15_________________________________________________

Agniecha kiedy na spocik zawitasz? dawno Cie nie było...

w niedziele jak dożyje :> bo tak sie składa że dziś ketko moja świeczka przygasła...ale sie udało :decayed:

no to fajnie :) pewnie znowu będzie dużo aut :)

a sie namnożyło ostatnimi czasy...
Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:
Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:
Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

:polew: :polew:

przyjeżdżaj :good: u nas zawsze jest fajnie :decayed: nawet jak nie jest :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:

wyrobiła się na "Poznańskich salonach" :polew:

Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

:polew: :polew:

przyjeżdżaj :good: u nas zawsze jest fajnie :decayed: nawet jak nie jest :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:

wyrobiła się na "Poznańskich salonach" :polew:

przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi :decayed::cool1:
Opublikowano

żebyś wiedział :tongue4:

wiem :cool1: pamiętam :naughty:

Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

:polew: :polew:

przyjeżdżaj :good: u nas zawsze jest fajnie :decayed: nawet jak nie jest :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:

wyrobiła się na "Poznańskich salonach" :polew:

przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi :decayed::cool1:

co chcesz przeglądać ?? :mysli:
Opublikowano

przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi :decayed::cool1:

to nie w KC ale też zapraszam... :wink4:

Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

:polew: :polew:

przyjeżdżaj :good: u nas zawsze jest fajnie :decayed: nawet jak nie jest :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:

wyrobiła się na "Poznańskich salonach" :polew:

przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi :decayed::cool1:

co chcesz przeglądać ?? :mysli:

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

:polew: :polew:

przyjeżdżaj :good: u nas zawsze jest fajnie :decayed: nawet jak nie jest :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:

wyrobiła się na "Poznańskich salonach" :polew:

przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi :decayed::cool1:

co chcesz przeglądać ?? :mysli:

czy ja wiem.....choćby popychacze :decayed:
Opublikowano

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

:polew: :polew:

przyjeżdżaj :good: u nas zawsze jest fajnie :decayed: nawet jak nie jest :naughty:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________

Ja byłem pierwszy raz i powiem szczerze że byłem pełen podziwu :):good:

Tak sobie powiedzialem ze musze przyjechac koniecznie nastepnym razem i stac sie bywalcem :good:

Cóż za wzruszające zdanie :beksa: :beksa: :polew:

ta znowu swoje :decayed:

:wink4:

no bo "TA" już taka jest :wink4:

wyrobiła się na "Poznańskich salonach" :polew:

przyjezdzaj przyjezdzaj....przeglad sie zrobi :decayed::cool1:

co chcesz przeglądać ?? :mysli:

od VAGowania to jest MUSASHI :decayed:

Opublikowano

przecież to człowiek - duch :cool1:

Opublikowano

czekajta bo nimoge :polew::decayed: zadążyć

Opublikowano

dobra juz nic nie mówie bo czasem moge nie przezyc spota :naughty:

Opublikowano

dobra juz nic nie mówie bo czasem moge nie przezyc spota :naughty:

aż tak źle nie będzie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.