Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pepin gdzie kupić taki podgrzewacz w tych cenach co podałeś ?[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:43_________________________________________________2012 jest kilka, tzw. nakręcono kilka shitów

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Maciej ,dzieki. narazie smiga,jutro wepne go w auto i zobaczymy :notworthy:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:47_________________________________________________ja spidalam do wyrka, milego wieczoru pany [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:48_________________________________________________narson

Opublikowano

3mka Piotruś :hi:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 22:51_________________________________________________ja spykam szluga i też lecę nyny...

Opublikowano

no ja też uciekam Panowie :) do juterka ;):hi:

Opublikowano

narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

spadam spać... 3mka :hi:

Opublikowano

Tak naprawde nie mieli prawa dać kolesiowi mandatu na podstawie filmu gdyż licznik w samochodzie czy motocyklu nie jest homologowany jako urządzenia do kontrolowania prędkości pojazdu w celach nałożenia kar za jej przekroczenie:) nawet jak na niektóre fotoradary skończy się homologacja i jej nie przedłużą to mogą skoczyć

Opublikowano

dobly z ranca :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 08:01_________________________________________________

:hi:

Macieju dzieki jeszcze raz, wszystko smiga az milo testowalem z ranca sprzecio :dance: :dance:

Opublikowano

VArio - ceny netto - dolicz VAT

1. 12,05 zł + - - C6205177 USBWARM i-Tec USB Cup Warmer - podgrzewacz napojów

2. 13,58 zł + - - C0191028 05758 4World ''Cup Warmer'' Podgrzewacz napojów na USB - biały

3. 13,58 zł + - - C0191029 05757 4World ''Cup Warmer'' Podgrzewacz napojów na USB - czarny

:hi:

VArio - ceny netto - dolicz VAT

1. 12,05 zł + - - C6205177 USBWARM i-Tec USB Cup Warmer - podgrzewacz napojów

2. 13,58 zł + - - C0191028 05758 4World ''Cup Warmer'' Podgrzewacz napojów na USB - biały

3. 13,58 zł + - - C0191029 05757 4World ''Cup Warmer'' Podgrzewacz napojów na USB - czarny

też jestem zainteresowany, testowałeś może któryś? :)

1. jak coś wybierzecie to mogę zamówić, ale nie ma zwrotów

2. nie testowałem .. nie pijam kawy

@Nikus, ano rzadko wpadam, ale pamiętam o przeglądach ;)

Opublikowano

no co jest z wami :mysli:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 08:45_________________________________________________czesc Karol :hi:

Opublikowano

kurde cos Mi co oka wpadlo wczoraj i wciaz sie mecze :confused4:

przemywalem i nic, nie moge nic znalezc a wciaz i sie mruga bo czuje ze cos tam mam :confused4:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 08:56_________________________________________________

miałem jakieś 2012 z pół roku temu - takie drewno że szkoda było 70groszy na płyte wydawać

ja na tym niby hicie zasnąłem w kinie... :gwizdanie:

Opublikowano

czesc łotry :tongue4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________

kurde cos Mi co oka wpadlo wczoraj i wciaz sie mecze :confused4:

przemywalem i nic, nie moge nic znalezc a wciaz i sie mruga bo czuje ze cos tam mam :confused4:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

proponuje udac sie z oczkiem do okulisty :sick3:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:04_________________________________________________Wojtek a ty nie na wykladach :mysli:

Opublikowano

Wojtek a ty nie na wykladach :mysli:

mam zajęcia tylko w poniedziałki i środy :wink4:

Opublikowano

Adas znajdz kierowce i spidalaj do okulisty :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

:hi: od rana... :)

czesc Arek[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:13_________________________________________________

Wojtek a ty nie na wykladach :mysli:

mam zajęcia tylko w poniedziałki i środy :wink4:

to pewnie sie nudzisz ?

Opublikowano

to pewnie sie nudzisz ?

no szukam czegoś na pół etatu, albo jakąś praktykę czy staż... :cool1:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 09:17_________________________________________________Przychodzi garbata baba do lekarza:

- I na ch*j się skradasz? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.