Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

i co tam ? :wink4:

u mnie w porzo, od czwartku zaczynam praktyki :)

gdzie Wojtasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Wojtasie?

w takiej nowej firemce zajmującej się doradztwem gospodarczym :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 14:38_________________________________________________

Wojtek - zależy jeszcze czy chcesz do samego podłączania kompa czy masz więcej rzeczy podłączonych do TV. Jeśli więcej rzeczy masz podłączonych to najlepiej kable inteligentne kupić :)

tu masz http://www.komputronik.pl/index.php/product/15916/3.html

cena dla mnie 55,00 PLN brutto :)

na razie nie mam nic więcej podłączone, a co to za "inteligencje" mają te kable? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentny kabel iHDMI jest polecany zamiast zwykłego, pasywnego kabla HDMI zawsze gdy źródło sygnału HDTV, z którego korzystamy, zapewnia ochronę przesyłanej treści protokołem HDCP. Dotyczy to takich urządzeń, jak: dekodery satelitarne (np. dekodery HD platformy Cyfra+ oraz dekodery nbox HDTV, nbox HDTV recorder i turbo recorder platformy n), cyfrowe dekodery HD telewizji kablowych, konsole Sony PlayStation3 i odtwarzacze Blu-Ray.

Cechy odróżniające inteligentny kabel iHDMI od zwykłego kabla HDMI:

Inteligentny kabel iHDMI jest wyposażony w mikroprocesorowy separator kontrolujący wymianę komunikatów HDCP pomiędzy źródłem sygnału HDTV a odbiornikiem telewizyjnym.

Separator HDCP ułatwia proces uwierzytelniania i eliminuje sytuacje, w których źródło sygnału HDTV próbowałoby komunikować się bezpośrednio z rejestrami HDCP odbiornika, gdy są one nieaktywne. Może to dotyczyć następujących sytuacji: gdy TV jest w trybie stand-by, gdy ma wyłączone zasilanie, gdy aktywne jest inne wejście HDMI, lub gdy TV został przełączony na kanały DTV. Separator HDCP zapobiega generowaniu przez źródło sygnału HDTV komunikatów o błędach HDCP i ewentualnemu blokowaniu innych wyjść sygnałowych, takich jak wyjścia sygnału component (YPbPr) lub wyjścia dźwięku cyfrowego (S/PDIF) i analogowego (RCA).

więcej Ci nie będę pisać - powinno wystarczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

więcej Ci nie będę pisać - powinno wystarczyć :)

halo panie słuchaj, macie może jakiś magiczny kabel żeby wyjść na TV ze złącza VGA (tego samego co na monitor )w lapku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

więcej Ci nie będę pisać - powinno wystarczyć :)

halo panie słuchaj, macie może jakiś magiczny kabel żeby wyjść na TV ze złącza VGA (tego samego co na monitor )w lapku ?

o takie coś chodzi?

http://allegro.pl/item932193425_5m_hdmi_dvi_fullhd_1080p_kabel_gold_1_3b_przewod.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

więcej Ci nie będę pisać - powinno wystarczyć :)

halo panie słuchaj, macie może jakiś magiczny kabel żeby wyjść na TV ze złącza VGA (tego samego co na monitor )w lapku ?

a pod jakie złącze w TV chcesz podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dzisiaj znowu cichutko u nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w ogóle pustki jakby ludzie z miasta wyjechali :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 17:36_________________________________________________Idę seee bo sam do siebie pisać nie będę :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 17:51_________________________________________________No 3m się drosdek :hi: [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 17:52_________________________________________________No narta :hi: :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 17:52_________________________________________________sam ze sobą się pożegnałem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też nie chodzi google? :disgust:

a jaki adres wpisałeś ? :kox::polew: :polew: :polew:

ale śmieszne... :cool1: nie działo mi na serio :polew: i w adresie nie było błędu, bo chciałem coś tam znaleźć w pasku w Mozilli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...