Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba komplet czterech kupic ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba komplet czterech kupic ?

a co jest z nimi?? wytarły się??
Opublikowano

trzeba komplet czterech kupic ?

a co jest z nimi?? wytarły się??

tylko ta od kierowcy, dziura ze uj :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba komplet czterech kupic ?

a co jest z nimi?? wytarły się??

tylko ta od kierowcy, dziura ze uj :gwizdanie:

no to u mnie poodobnie z tym ze dziury jeszcze niema :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:13_________________________________________________dobra miłego wieczorasa :wink4: spadam na kill bila :hi:
Opublikowano

u Mnie juz sie robi dziura w tej wykladzinie pod wycieraczka, dlatego musze wymienic :polew:

Opublikowano

co sciemniasz, widziales co sie z stalo :decayed:

aaa... coś było :cool1: jak kupujesz to masz komplet przód osobno i tył osobno :wink4:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:16_________________________________________________

spadam na kill bila :hi:

ja też :)

Opublikowano

ciekawe ile beda kosztowaly Mnie te wycieraczki takie jak mam :kwasny:

Opublikowano

ciekawe ile beda kosztowaly Mnie te wycieraczki takie jak mam :kwasny:

zwyłke przód chyba ok 150 zł, to Te Twoje z 300 może :cool1: spisz numer i sprawdź sobie na stronie ASO :)[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:24_________________________________________________do jutra :hi:

Opublikowano

ciekawe ile beda kosztowaly Mnie te wycieraczki takie jak mam :kwasny:

mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi.

zara ci lookne

Opublikowano

ciekawe ile beda kosztowaly Mnie te wycieraczki takie jak mam :kwasny:

mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi.

zara ci lookne

:naughty:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive

Opublikowano

tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive

i masz dywaniki z naturalnego włosia które trzeba czesać raz dziennie? :polew:

Opublikowano

ciekawe ile beda kosztowaly Mnie te wycieraczki takie jak mam :kwasny:

mam gdzieś kontakta do konia z allegro co ma ori pierdoły do audi.

zara ci lookne

:naughty:

[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive

pw poszedł,

:cool1: ładny eksluzif jak tak szybko sie wytarł, serio wolę standard :gwizdanie:

Opublikowano

fanie o której Ty wstajesz że jeszcze nie śpisz? :cool1:

Opublikowano

tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive

i masz dywaniki z naturalnego włosia które trzeba czesać raz dziennie? :polew:

niektore Twoje zarty wcale nie sa smieszne :cool1:

Opublikowano

tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive

i masz dywaniki z naturalnego włosia które trzeba czesać raz dziennie? :polew:

niektore Twoje zarty wcale nie sa smieszne :cool1:

przecież nikt Ci się nie każe śmiać :cool1:

ale tekst że masz exclusive i musisz mieć specjalne dywaniki troszkę mnie rozbawił :)

BTW ja tez muszę kupić dywaniki, Musa kiedyś gadał że w ASO można kupić albo 4szt albo 2 na przód w cenie ok 50zł

może do B7 będzie inna cena... nie wiem

Opublikowano

ORI exclusieve nie są lepsze od ORI zwykłych :polew:

Opublikowano

tylko ta pier**la troche nietypowa bo audi exclusive

i masz dywaniki z naturalnego włosia które trzeba czesać raz dziennie? :polew:

niektore Twoje zarty wcale nie sa smieszne :cool1:

przecież nikt Ci się nie każe śmiać :cool1:

ale tekst że masz exclusive i musisz mieć specjalne dywaniki troszkę mnie rozbawił :)

BTW ja tez muszę kupić dywaniki, Musa kiedyś gadał że w ASO można kupić albo 4szt albo 2 na przód w cenie ok 50zł

może do B7 będzie inna cena... nie wiem

exclusive sa ze srebrnymi ramkami, wiec zaznaczylem ze inne niz zwykle i tyle

Opublikowano

:hi:

dobry :D hehe przyjechałem z pracy :gwizdanie:

dobrze że nie prowadziłem bo złapałem promila :polew: hehe spijam browara i lece w kimono :kox: hehe

Opublikowano

dobelek :hi:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 06:49_________________________________________________wstawac szkoda dnia :decayed:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 06:50_________________________________________________u mnie ma byc dzisiaj 15 stopni :cool1:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 06:51_________________________________________________nawet Adas sie jeszcze nie zameldowal :mysli:[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 06:58_________________________________________________a gdzie sie podzialo nasze malenstwo :mysli:

Opublikowano

dzien dobry :bry:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.