Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;(

nie pękaj :good: w miedzyzdrojach sobie odkujesz :naughty:

jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku... ale morze zobacze :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________ok juz mnie nie ma :hi:

no 3m sie :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

meczyk oglądacie ?

A w co grają bo nie wiem czego szukać :polew:

w piłkę nożną :tongue4:

a wiesz że też chory jestem od rana :gwizdanie:

Eeee piłki nie oglądam bo tam wyniki są już wcześniej znane.Ach ta korupcja :polew: :polew: :polew:

Adaś zaraziłem Cię jak gadaliśmy :evil:

no też tak pomyślałem :evil: co łykasz ?

Opublikowano

jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku...

A co Poziek na to ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku...

A co Poziek na to ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku...

A co Poziek na to ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek jak Poziek ale co na to jego "strażnik" analnej groty MCM00 :cool1::mysli:
Opublikowano

no też tak pomyślałem :evil: co łykasz ?

Nie łykam za duże są.Czopki jakieś :polew: :polew: :polew:

Duomox 1g :hi:

Opublikowano

jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku...

A co Poziek na to ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek jak Poziek ale co na to jego "strażnik" analnej groty MCM00 :cool1::mysli:

:polew: :polew:

no też tak pomyślałem :evil: co łykasz ?

Nie łykam za duże są.Czopki jakieś :polew: :polew: :polew:

Duomox 1g :hi:

to anginkę masz :naughty:
Opublikowano

Nie łykam za duże są.Czopki jakieś :polew: :polew: :polew:

Duomox 1g :hi:

tylko nie bierz więcej niż lekarz zaleca , Spanki/y nie posłuchał i popatrz co sie z nim stało - wrak człowieka :(:polew: :polew:
Opublikowano

to anginkę masz :naughty:

Tak tak Angelinkę :naughty:

Opublikowano

to anginkę masz :naughty:

Tak tak Angelinkę :naughty:

no no no oby zdrowa była :naughty::wink4::polew:

Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

malutka spokojnie ;)
Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

malutka spokojnie ;)

przecież jestem spokojna :kwasny:
Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

malutka spokojnie ;)

przecież jestem spokojna :kwasny:

nie można podejmować pochopnych decyzji :decayed:
Opublikowano

też uciekam do wyra .... :)

Opublikowano

też uciekam do wyra .... :)

no narazie :hi::wink4:
Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

malutka spokojnie ;)

przecież jestem spokojna :kwasny:

nie można podejmować pochopnych decyzji :decayed:

o czym Ty do mnie rozmawiasz ?? :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

malutka spokojnie ;)

przecież jestem spokojna :kwasny:

nie można podejmować pochopnych decyzji :decayed:

o czym Ty do mnie rozmawiasz ?? :mysli: :gwizdanie:

chce cie troche pobudzic...bo coś dzisiaj masz zły dzionek..... :gwizdanie:

pobudzić ??? :shocked:
Opublikowano

bawcie sie -ja sie wypisuje :cool1:

:hi: :hi:

malutka spokojnie ;)

przecież jestem spokojna :kwasny:

nie można podejmować pochopnych decyzji :decayed:

o czym Ty do mnie rozmawiasz ?? :mysli: :gwizdanie:

chce cie troche pobudzic...bo coś dzisiaj masz zły dzionek..... :gwizdanie:

pobudzić ??? :shocked:

no bo coś dzisiaj chyba dzionek nie teges co??
Opublikowano

pobudzić ??? :shocked:

w końcu znasz zamiary :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.