Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:dziura:

co z majstrowałeś łobuzie !! :decayed:

zmajstrowałeś forum óczy :decayed:

a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia :tongue4::decayed:

Fan :evil::wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:dziura:

co z majstrowałeś łobuzie !! :decayed:

zmajstrowałeś forum óczy :decayed:

a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia :tongue4::decayed:

Fan :evil::wink4:

kurde gdzie ty jesteś panie , ja mam normalnie z prawej strony enter :decayed:

Opublikowano

a to ci nowość :decayed:

Opublikowano

:dziura:

co z majstrowałeś łobuzie !! :decayed:

zmajstrowałeś forum óczy :decayed:

a to przez tą lewą przeglądarke w ciąż mi błędy poprawia :tongue4::decayed:

Fan :evil::wink4:

mogę Ci sprzedać mozille 3.6 za 50 zł :D

Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

Opublikowano

wybiera się ktoś na Motor Show w Sobotę??

Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? :P

Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? :P

no za***ista w hu... :naughty:

Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni :lol1:

Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? :P

no za***ista w hu... :naughty:

Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni :lol1:

bo pani od polskiego miała zielony długopis :kox:

Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? :P

no za***ista w hu... :naughty:

Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni :lol1:

bo pani od polskiego miała zielony długopis :kox:

raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie :decayed:
Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? :P

no za***ista w hu... :naughty:

Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni :lol1:

bo pani od polskiego miała zielony długopis :kox:

raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie :decayed:

no to wszystko wyjaśnia te Twoje byki

Opublikowano

ja tam wogóle mam coś spierdzielone...wszystko na czerwono podkreśla :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 20:11_________________________________________________albo tyle błędów :mysli::lol1:

a to masz tą zajebistą opcję podkreślania? :P

no za***ista w hu... :naughty:

Nawet nie przypominam sobie w szkole tyle czerwieni :lol1:

bo pani od polskiego miała zielony długopis :kox:

raczej miała bałagan w oczętach i odpusciła sobie :decayed:

no to wszystko wyjaśnia te Twoje byki

wszystko zawdzięcza się szkole :lol1:
Opublikowano

i dlatego trafiłeś na foróm kture Cię naóczy :)

Opublikowano

i dlatego trafiłeś na foróm kture Cię naóczy :)

hehe :decayed:
Opublikowano

i dlatego trafiłeś na foróm kture Cię naóczy :)

:cool1:

i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy :)

Opublikowano

i dlatego trafiłeś na foróm kture Cię naóczy :)

:cool1:

i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy :)

:oklaski:
Opublikowano

:cool1:

czesc malenstwo :hi:

od razu mi lepiej :> :wink4:

:hi:

malenstwo na taka decyzje musisz zasluzyc, nie wolno glupotami dreczyc mojego lesniczego :polew:

tez sie ciesze :wink4:

daj cynka temu Twojemu leśniczemu niech by mnie odstrzelił :wallbash::cool1:

Opublikowano

i dlatego trafiłeś na foróm kture Cię naóczy :)

:cool1:

i dlatego trafiłeś na foróm kture Ciem naóczy :)

"dla tego trawiłeś" po winno bydź... :gwizdanie:

Opublikowano

widzem rze co jeden to lepzy :)

ooo nie podkreśliło :naughty::lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.