Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj zostan malenstwo

:cool1: podaj choć jeden przekonujący powód :wink4:

bo bede plakal ;(

jakoś nie słysze tego płaczu :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

meczyk oglądacie ?

A w co grają bo nie wiem czego szukać :polew:

w piłkę nożną :tongue4:

a wiesz że też chory jestem od rana :gwizdanie:

Opublikowano

A w co grają bo nie wiem czego szukać :polew:

w ciuciubabkę :decayed::cool1:
Opublikowano

oj zostan malenstwo

:cool1: podaj choć jeden przekonujący powód :wink4:

bo bede plakal ;(

taaa ja tez ;(
Opublikowano

A w co grają bo nie wiem czego szukać :polew:

w ciuciubabkę :decayed::cool1:

no czasem tak wygląda :decayed: ale Barca idzie jak burza :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

meczyk oglądacie ?

A w co grają bo nie wiem czego szukać :polew:

jak tam zdrowko Darku :mysli:

Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:
Opublikowano

oj zostan malenstwo

:cool1: podaj choć jeden przekonujący powód :wink4:

bo bede plakal ;(

jakoś nie słysze tego płaczu :gwizdanie:

bo mi microfon padl :wink4:
Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

:hi: cya[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:10_________________________________________________

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

:lol1:
Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;(

Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;(

nie przejmuj się ja też :wink4:

Opublikowano

jak tam zdrowko Darku :mysli:

A dziękuję troszkę lepiej.Od wczoraj jadę na antybiotyku :thumbdown: Mam nadzieję , że do weekendu się wykuruję bo wiosna idzie :kox:

Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;(

nie pękaj :good: w miedzyzdrojach sobie odkujesz :naughty:
Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;(

nie przejmuj się ja też :wink4:

no tak niestety bywa... kilka rzeczy się nazbierał i człowiek na du.. nie ma czasu usiąść...

Opublikowano

ja to nawet do lekarza nie miałem czasu iść :kwasny:

Opublikowano

meczyk oglądacie ?

A w co grają bo nie wiem czego szukać :polew:

w piłkę nożną :tongue4:

a wiesz że też chory jestem od rana :gwizdanie:

Eeee piłki nie oglądam bo tam wyniki są już wcześniej znane.Ach ta korupcja :polew: :polew: :polew:

Adaś zaraziłem Cię jak gadaliśmy :evil:

Opublikowano

jak tam zdrowko Darku :mysli:

A dziękuję troszkę lepiej.Od wczoraj jadę na antybiotyku :thumbdown: Mam nadzieję , że do weekendu się wykuruję bo wiosna idzie :kox:

:sick3: antybiotyk :sick3:
Opublikowano

ok ja na dziś spadam... do jutra wszystkim :hi:

a byłeś tu wcześniej :naughty::mysli::polew:

a byłem choć ostatnio jakoś mało siedzę bo zalatany jestem ;(

nie pękaj :good: w miedzyzdrojach sobie odkujesz :naughty:

jasne... nawet się nie obejrzę i już będę w Pozku... ale morze zobacze :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________ok juz mnie nie ma :hi:

Opublikowano

jak tam zdrowko Darku :mysli:

A dziękuję troszkę lepiej.Od wczoraj jadę na antybiotyku :thumbdown: Mam nadzieję , że do weekendu się wykuruję bo wiosna idzie :kox:

tego Tobie zycze :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.