Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja może też już pójdę paciorek zmówić? takie zbiorowe modły? :)

tak ! o lepsze jutro :polew:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra... spadam też, bo jakiś zmieszany jestem od kilku dni i dojść do siebie nie mogę

pozdro 4 @ll :hi:

Opublikowano

dobra... spadam też, bo jakiś zmieszany jestem od kilku dni i dojść do siebie nie mogę

pozdro 4 @ll :hi:

w złych miejscach tankujesz... :naughty:
Opublikowano

to ja może też już pójdę paciorek zmówić? takie zbiorowe modły? :)

tak ! o lepsze jutro :polew:

rozumiem że mam się Ciebie bać :)

Opublikowano

ale idziecie :evil:

Opublikowano

dobra... spadam też, bo jakiś zmieszany jestem od kilku dni i dojść do siebie nie mogę

pozdro 4 @ll :hi:

w złych miejscach tankujesz... :naughty:

tylko na BP... a mój gaźnik to dawno nie dostał... za mało snu :(

Opublikowano

dobra... spadam też, bo jakiś zmieszany jestem od kilku dni i dojść do siebie nie mogę

pozdro 4 @ll :hi:

:notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:23_________________________________________________

to ja może też już pójdę paciorek zmówić? takie zbiorowe modły? :)

tak ! o lepsze jutro :polew:

rozumiem że mam się Ciebie bać :)

mnie ??? no co Ty :polew: :polew:
Opublikowano

właśnie a propo stacji...ostatnio zalałem na zachwalanym shellu i powiem że szału jakiegoś nie było.... :no: powiem szczerze że lepiej mi sie zbierał na Vervie chodz mało zachwalane... :mysli:

Opublikowano

miło było mi bardzo spędzić z WAMI ten dzień :notworthy: ale sie nie martwcie-JUTRO Z RANA ZNOWU TU BEDE :kox: :kox: :kox:

DOBRANOC RAKUŚ :giveheart:

:naughty:

Opublikowano

miło było mi bardzo spędzić z WAMI ten dzień :notworthy: ale sie nie martwcie-JUTRO Z RANA ZNOWU TU BEDE :kox: :kox: :kox:

DOBRANOC RAKUŚ :giveheart:

:naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: koniec świata a jednak nie w 2012 tylko dzisiaj :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________miłej nocki :hi:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nikuś zapisz tego posta w archiwu !!! To się porobiło...musze go zapisać w razie czego jakby sie coś odmieniło :naughty:

Ja pier**le do monopolu musze podskoczyc bo na trzeźwo nieogarne :lol1:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Nikuś zapisz tego posta w archiwu !!! To się porobiło...musze go zapisać w razie czego jakby sie coś odmieniło :naughty:

Ja pier***e do monopolu musze podskoczyc bo na trzeźwo nieogarne :lol1:

zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

obejrzyjcie o 22:50 na tvn turbo "uwaga pirat" - moja kolezanka prawdopodobnie w tym odcinku bedzie lapala piratow :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

obejrzyjcie o 22:50 na tvn turbo "uwaga pirat" - moja kolezanka prawdopodobnie w tym odcinku bedzie lapala piratow :polew: :polew: :polew:

tyyyy dobrze zes przypomniał ja pier**le toto lotek :a4fan::naughty:
Opublikowano

Nikuś zapisz tego posta w archiwu !!! To się porobiło...musze go zapisać w razie czego jakby sie coś odmieniło :naughty:

Ja pier***e do monopolu musze podskoczyc bo na trzeźwo nieogarne :lol1:

zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew: :polew: :polew:

:decayed:
Opublikowano

Nikuś zapisz tego posta w archiwu !!! To się porobiło...musze go zapisać w razie czego jakby sie coś odmieniło :naughty:

Ja pier***e do monopolu musze podskoczyc bo na trzeźwo nieogarne :lol1:

zapisz zapisz bo to sie już nie powtórzy :polew: :polew: :polew:

:decayed:

heh :decayed:
Opublikowano

i wp izdu - wszyscy turbo oglądają i wątek sie pusty zrobił jak pustynia :polew:

Opublikowano

trzeba oblukać tą koleżanke :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.