Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ładnie sie przywitali to sobie poklakajcie-ja ide na herbatke :)

oj slonko nie przejmuj sie gburem :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę, że tłumu tutaj dziś :) dwóch stałych bywalców, który jak lokaje w bramie stoją i witają :)

jak juz to na bramie :cool1::baseball::lol1:

nie wnikam na czym siedzisz :P

:evil:

widze jest tu jakiś cfaniak :wink4:

Opublikowano

no ładnie sie przywitali to sobie poklakajcie-ja ide na herbatke :)

smacznego :naughty:

dziękuje... :)
Opublikowano

Siemano Fantos :hi::wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________

no ładnie sie przywitali to sobie poklakajcie-ja ide na herbatke :)

oj slonko nie przejmuj sie gburem :polew:

:lol1::nabijasie:
Opublikowano

a ja siorbne sobie browarka zaraz :tongue4:

Opublikowano

widzę, że tłumu tutaj dziś :) dwóch stałych bywalców, który jak lokaje w bramie stoją i witają :)

jak juz to na bramie :cool1::baseball::lol1:

nie wnikam na czym siedzisz :P

:evil:

widze jest tu jakiś cfaniak :wink4:

żeby tylko jeden :cool1::kox:

Opublikowano

a potem spidalam pod prysznic i do wyrka :naughty:

Opublikowano

no ładnie sie przywitali to sobie poklakajcie-ja ide na herbatke :)

oj slonko nie przejmuj sie gburem :polew:

i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: :sesese:

:bry: chłoposzki :)

a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

widzę, że tłumu tutaj dziś :) dwóch stałych bywalców, który jak lokaje w bramie stoją i witają :)

jak juz to na bramie :cool1::baseball::lol1:

nie wnikam na czym siedzisz :P

:evil:

widze jest tu jakiś cfaniak :wink4:

jest cfaniak - dawaj 20 dychy :evil:

Opublikowano

widzę, że tłumu tutaj dziś :) dwóch stałych bywalców, który jak lokaje w bramie stoją i witają :)

jak juz to na bramie :cool1::baseball::lol1:

nie wnikam na czym siedzisz :P

:evil:

widze jest tu jakiś cfaniak :wink4:

jest cfaniak - dawaj 20 dychy :evil:

było 5 a teraz 20 :shocked: macie stawki większe niż na batorym :decayed:
Opublikowano

Siemano Fantos :hi::wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:45_________________________________________________

no ładnie sie przywitali to sobie poklakajcie-ja ide na herbatke :)

oj slonko nie przejmuj sie gburem :polew:

:lol1::nabijasie:

zdrastwuj wieczorem chopoku :decayed:

Opublikowano

widzę, że tłumu tutaj dziś :) dwóch stałych bywalców, który jak lokaje w bramie stoją i witają :)

jak juz to na bramie :cool1::baseball::lol1:

nie wnikam na czym siedzisz :P

:evil:

widze jest tu jakiś cfaniak :wink4:

jest cfaniak - dawaj 20 dychy :evil:

a co masz dzis jakas promocje ? od gbura 40 sie bierze :polew:

Opublikowano

a ja siorbne sobie browarka zaraz :tongue4:

ja już siorbie :decayed:

Opublikowano

i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: :sesese:

:bry: chłoposzki :)

a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: :polew: :polew:

uczyli, ale akurat Cię nie było...

przepraszam...

Witam i Damę :hi:

Fan będę zbierać kasę :D

Opublikowano

widzę, że tłumu tutaj dziś :) dwóch stałych bywalców, który jak lokaje w bramie stoją i witają :)

jak juz to na bramie :cool1::baseball::lol1:

nie wnikam na czym siedzisz :P

:evil:

widze jest tu jakiś cfaniak :wink4:

jest cfaniak - dawaj 20 dychy :evil:

było 5 a teraz 20 :shocked: macie stawki większe niż na batorym :decayed:

piątaka to jak nima cfaniaka, a jak jest to daje dwie dychy :evil:

Opublikowano

Macieju masz gg odpalone?

Opublikowano

ale mi kaszana wyszła ale juz nie bede poprawiac :wink4:

Opublikowano

i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: :sesese:

:bry: chłoposzki :)

a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: :polew: :polew:

uczyli, ale akurat Cię nie było...

przepraszam...

Witam i Damę :hi:

Fan będę zbierać kasę :D

CBA już Cię namierzyło... :banned:

Opublikowano

i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: :sesese:

:bry: chłoposzki :)

a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: :polew: :polew:

uczyli, ale akurat Cię nie było...

przepraszam...

Witam i Damę :hi:

Fan będę zbierać kasę :D

okularów Ci pożycze :naughty: jestem tu nieustannie od godzin kilku :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

i Ty myślałeś że mnie do porządku przywołasz ???? :gwizdanie: dobre sobie :sesese: :sesese:

:bry: chłoposzki :)

a Ciebie w szkole nie uczyli że z kobietami też sie trzeba przywitać :polew: :polew: :polew:

uczyli, ale akurat Cię nie było...

przepraszam...

Witam i Damę :hi:

Fan będę zbierać kasę :D

o kurfa nie zjarzyłem cie - normalnie nie rozumiem co do mnie piszesz po polsku :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.