Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cytaty sie pierdololą :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja siorbne sobie browarka zaraz :tongue4:

ja już siorbie :decayed:

a no Panie smacznego :good:

Opublikowano

@malutka - to widać żem cham i prostak :)

@fan - o translator poproś na zająca :kox:

Opublikowano

Macieju masz gg odpalone?

aaaaaaaaaaaa już

Opublikowano

jest Madas...powrócił :good::naughty:

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

Opublikowano

jest Madas...powrócił :good::naughty:

nie no zmień nick na wartownik :D

Opublikowano

jest Madas...powrócił :good::naughty:

karwaś twa w magazynie byłem w podziemiach ... zapakować się na jutro ..... :naughty:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

Opublikowano

jest Madas...powrócił :good::naughty:

nie no zmień nick na wartownik :D

drosdek :evil:

:wink4:

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

to opowiadaj w skrócie ci i jak :naughty::decayed:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

no właśnie miałem napisać, że malutka ewentualnie wszytko wytłumaczy... ona w większości czyta i rozkłada tekst na czynniki pierwsze :tongue4:

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

to opowiadaj w skrócie ci i jak :naughty::decayed:

tak po krótce to oki :good: ale kolega blind chciał mnie przywołać do porządku bo sie z Rakusia nabijam więc byłam grzeczna ....przez jakieś 3 minuty :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

Opublikowano

a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

:polew: :polew:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image :naughty: więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie :decayed:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

możesz tylko popatrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image :naughty: więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie :decayed:

ostatnio jej nie widziałem i niestety teraz też mi pewnie nie będzie pisane jej poznać :( życie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.