Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image :naughty: więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie :decayed:

nie jade na spota :cool1: :cool1:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

możesz tylko popatrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:

i też to robię.... Ty na mój też :) hehe

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

możesz tylko popatrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:

i też to robię.... Ty na mój też :) hehe

dziękuje :notworthy: ale mam na co popatrzeć :polew: :polew:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image :naughty: więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie :decayed:

nie jade na spota :cool1: :cool1:

taka miła dziewczyna :naughty: i kłamie :no:

:wink4:

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

człowieku a co ona szykuje na spota....nowy image :naughty: więcej nic nie mówie bo dostanie mi sie :decayed:

nie jade na spota :cool1: :cool1:

taka miła dziewczyna :naughty: i kłamie :no:

:wink4:

prawde powiem jak sie pomyle :tongue4:
Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

możesz tylko popatrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:

i też to robię.... Ty na mój też :) hehe

dziękuje :notworthy: ale mam na co popatrzeć :polew: :polew:

bo jeszcze nie widziałaś więc nie wiesz co tracisz... spokojnie... popatrzeć możesz... nawet dam Ci chusteczkę jak ślinka poleci :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czytam i czytam i ni c**jca nie jarzę :evil:

nie przejmuj się - my też nie :gwizdanie:

mów za siebie :kox:

:lol1: jest ten klimat :naughty:

hehe... chce nas trzymać, krótko a jak trzeba i to jebn... ripostą :notworthy:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________a tak swoją drogą malutka... ale Ty masz tyłek :gwizdanie: hehe

możesz tylko popatrzeć :gwizdanie: :gwizdanie:

i też to robię.... Ty na mój też :) hehe

dziękuje :notworthy: ale mam na co popatrzeć :polew: :polew:

bo jeszcze nie widziałaś więc nie wiesz co tracisz... spokojnie... popatrzeć możesz... nawet dam Ci chusteczkę jak ślinka poleci :polew: :polew: :polew:

samochwała w kącie stała :polew:
Opublikowano

co wy tu o du.pach gadacie - to jest wątek motoryzacyjny :evil:

Opublikowano

drosdek spokój....

NO!! już będę grzeczny :gwizdanie:

Opublikowano

co wy tu o du.pach gadacie - to jest wątek motoryzacyjny :evil:

to go rozwijaj :bla: :bla:
Opublikowano

motoryzacyjny? te nasze drogi są do d*py :naughty:

Opublikowano

motoryzacyjny? te nasze drogi są do d*py :naughty:

:oklaski:
Opublikowano

spadam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

Opublikowano

spadam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

no narazie :wink4::hi:
Opublikowano

narson . do jutla

Opublikowano

spadam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

miłego wieczorka :hi:
Opublikowano

spadam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

3m sie :hi:

Opublikowano

spadam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru wszystkim zycze

dla Ciebie również :notworthy: Zmów paciorek ,umyj sie ,zrób siusiu i idź nyny :polew: dobranocke zapewne obejrzałeś ???

Acha !!!!! I paciorek zmów koniecznie !!!!! :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Opublikowano

to ja może też już pójdę paciorek zmówić? takie zbiorowe modły? :)

Opublikowano

forum telewizji tramp :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.