Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikus na jakim etapie jesteś w tym treningu 100 pompek??!! :cool1: :gwizdanie: :decayed:

odechciało mi się ćwiczyć :tongue4:

no tos mnie zmotywował :kox:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nikus na jakim etapie jesteś w tym treningu 100 pompek??!! :cool1: :gwizdanie: :decayed:

odechciało mi się ćwiczyć :tongue4:

no tos mnie zmotywował :kox:

po pierwszych 3 dniach miałem takie zakwasy ze jak zrobiłem przerwę to jeszcze nie skończyłem :polew:

Opublikowano

Michu ja od przyszlego tygodnia zaczynam tez cwiczyc :>

Opublikowano

po pierwszych 3 dniach miałem takie zakwasy ze jak zrobiłem przerwę to jeszcze nie skończyłem :polew:

no ja kiedyś ostro ćwiczyłem , i teraz mam wenę na powrót formy , trochę kg ubyło także jest łatwiej :decayed::naughty:
Opublikowano

nie chce miec znow 108 kg :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________ciezko jest wywalic z siebie te pare kg znaczy 23 :naughty:

Opublikowano

nie chce miec znow 108 kg :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________ciezko jest wywalic z siebie te pare kg znaczy 23 :naughty:

:shocked: :shocked:
Opublikowano

Nooo dzisiaj zgarniam szóstke i jade do Krotoskiego na zakupy :kox:

Opublikowano

nie chce miec znow 108 kg :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________ciezko jest wywalic z siebie te pare kg znaczy 23 :naughty:

:shocked: :shocked:

najgorsze w tym jest zmiana garderoby :polew:

Opublikowano

nie chce miec znow 108 kg :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________ciezko jest wywalic z siebie te pare kg znaczy 23 :naughty:

:shocked: :shocked:

najgorsze w tym jest zmiana garderoby :polew:

kup leginsy-uniwersalne :polew: fajnie sie rozciągają :polew: :polew:
Opublikowano

kurcze ale bania mnie nawala :kwasny:

Opublikowano

kurcze ale bania mnie nawala :kwasny:

Cześć Madas :hi:

a mówiłem że wina z kartonika szkodzą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:42_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano

kurcze ale bania mnie nawala :kwasny:

czesc Adam, rano mi Adas powiedzial ze tylko od przybytku glowa nie boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:44_________________________________________________malenstwo ja Ciebie przywoluje do porzadku :bicz3:

Opublikowano

kurcze ale bania mnie nawala :kwasny:

czesc Adam, rano mi Adas powiedzial ze tylko od przybytku glowa nie boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:44_________________________________________________malenstwo ja Ciebie przywoluje do porzadku :bicz3:

:naughty:
Opublikowano

no to mnie od brzybytku głowa nie boli :evil:

Opublikowano

no to mnie od brzybytku głowa nie boli :evil:

hehe :decayed:
Opublikowano

kurcze ale bania mnie nawala :kwasny:

czesc Adam, rano mi Adas powiedzial ze tylko od przybytku glowa nie boli [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:44_________________________________________________malenstwo ja Ciebie przywoluje do porzadku :bicz3:

za co ?????????????????????????????? :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

seriale się zaczęły :naughty::evil:

Opublikowano

zapodaj koxa i bedzie :good:

Opublikowano

chcesz bić po tej chudej d*pie ???? :confused4:

Opublikowano

seriale się zaczęły :naughty::evil:

to kiedy Madas przyjdziesz...bo znowu pojde spac i przegapie ciekawą pogawędke :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.