Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już po kawencji... :kawa: właśnie się skończyła :smutas:

moja też ale robie następną :decayed: może zaskocze :good:

mi starcza jedna bo pije ja w litrowym kubeczku , 7 lyzeczek kawulca i po wypiciu starcza na caly dzionek

gdzie takie duże kubki sprzedają ???? :shocked: też taki chce :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:01_________________________________________________

:hi: ściemano :)

ściemniaj ściemniaj :good: :good: :hi::tongue4:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz bede

Opublikowano

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o k**wa :polew:

Opublikowano

drosdek jak tam zarówki zmieniłes?? Po twojej rozmowie na drugi dzień też musiałem wymieniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

będzie na dobre Alu... :naughty: jesli pierscionek wartny :decayed:
Opublikowano

zaraz bede

znowu kopci :pali:
Opublikowano

drosdek jak tam zarówki zmieniłes?? Po twojej rozmowie na drugi dzień też musiałem wymieniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

będzie na dobre Alu... :naughty: jesli pierscionek wartny :decayed:

haha bez przesady, na alu nie starczy :decayed: ale troche bedzie i tak :naughty:

Opublikowano

drosdek jak tam zarówki zmieniłes?? Po twojej rozmowie na drugi dzień też musiałem wymieniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

będzie na dobre Alu... :naughty: jesli pierscionek wartny :decayed:

haha bez przesady, na alu nie starczy :decayed: ale troche bedzie i tak :naughty:

no dobra przynajmniej baczek zalejesz... :naughty:
Opublikowano

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:laghing2:
Opublikowano

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierscionek sprzedam, ale z sukienka tez nie rozumiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:08_________________________________________________kuzwa w sumie tankowanie na poltora miesiaca :polew:

Opublikowano

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierscionek sprzedam, ale z sukienka tez nie rozumiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Adas ty moj przyjacielu olej to wszystko bo bedziesz mial tyle siwych na glowie co ja :naughty:

Opublikowano

lo kurde :polew: :polew: jednak niektore laski to maja niezle poprzewracane we lbie :polew:

byla laska moja przyniosla Mi dzisiaj pierscionek i sukienke ktore dostala kiedys w prezencie ode Mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: o ku***a :polew:

i co ?? kazała Ci sie w to ubrać??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierscionek sprzedam, ale z sukienka tez nie rozumiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:08_________________________________________________kuzwa w sumie tankowanie na poltora miesiaca :polew:

to się ciesz.... :naughty: wyslij jej eske że niemasz narazie kłopotu z paliwem :polew:
Opublikowano

od przybytku glowa nie boli :polew:

Opublikowano

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

Opublikowano

drosdek jak tam zarówki zmieniłes?? Po twojej rozmowie na drugi dzień też musiałem wymieniać :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________[quote

tak zmieniłem... w sobotę... a w piątek wieczorem mnie mendy zatrzymały i się czepiały...

w sobotę myślę sobie zrobię lampy, ale było zimno wiec pojechałem do warsztatu i elektryk w 20 minut obie zmienił i nawet łap sobie nie pobrudziłem a zapłaciłem 10 zł :)

Opublikowano

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

ale ktoś tam sie szprycuje... :shocked:
Opublikowano

od przybytku glowa nie boli :polew:

to teraz wiem czemu mnie dzis n....... :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:14_________________________________________________

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

i fajny napis :naughty:

jak znajde taki to Tobie przywioze dla kontrastu :polew:

Opublikowano

od przybytku glowa nie boli :polew:

to teraz wiem czemu mnie dzis n....... :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:14_________________________________________________

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

i fajny napis :naughty:

jak znajde taki to Tobie przywioze dla kontrastu

:thankyou2: :thankyou2:
Opublikowano

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

ale ktoś tam sie szprycuje... :shocked:

ta , ja to musze pochllaniac , przez ten p...... palec :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.