Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spidalam , narta

:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze ze nie tylko ja mam dzis problemy :polew:

ja dzisiaj miałem przyjść na 3 godziny do roboty, bo później na uczelnie, ale jechałem tak długo że zostały mi dwie :tongue4: nie jesteś sam :polew:

Opublikowano

a jak wyglada sprawa koszulek? bedzie cos gadane teraz na spocie?

ja chyba nie dojade :(

czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza :naughty:

bo mam nieplanowany weekend w Międzyzdrojach i nie wiem czy dam radę wrócić... w sobotę rano wyskok i powrót w niedziele :)

Opublikowano

a jak wyglada sprawa koszulek? bedzie cos gadane teraz na spocie?

ja chyba nie dojade :(

czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza :naughty:

bo mam nieplanowany weekend w Międzyzdrojach i nie wiem czy dam radę wrócić... w sobotę rano wyskok i powrót w niedziele :)

ooo to powrót na kacolu :kox:
Opublikowano

a jak wyglada sprawa koszulek? bedzie cos gadane teraz na spocie?

ja chyba nie dojade :(

czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza :naughty:

bo mam nieplanowany weekend w Międzyzdrojach i nie wiem czy dam radę wrócić... w sobotę rano wyskok i powrót w niedziele :)

ooo to powrót na kacolu :kox:

niet - prowadze - nie pije :wallbash:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:47_________________________________________________i jeszcze na dodatek Arekkruk dal ciala i kombinuje z felami... musze je pchnac bo mam na oku nowe a do swieconki by trza juz na alu jechac :)

Opublikowano

i słusznie :good: ale troche boli :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________ja juz na alu przemienilem :wink4:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:

idę po kawę, na fajkę, i zapierdalam dalej... :wink4:

see ya later :decayed:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:

idę po kawę, na fajkę, i zapierdalam dalej... :wink4:

see ya later :decayed:

no cześć :hi: i narazie :hi:

:decayed:

Opublikowano

siemanko wszystkim :hi:

idę po kawę, na fajkę, i zapierdalam dalej... :wink4:

see ya later :decayed:

:hi: zamknij to wrota bo tak się kręcisz że przeciąg robisz :P[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:52_________________________________________________

i słusznie :good: ale troche boli :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________ja juz na alu przemienilem :wink4:

no własnie a ja nie mam klienta na stare i nowych nie kupuje na razie :(

muszę kogoś znaleźć....

Opublikowano

no rozumie....u mnie z kumpli no audiczki nikt niema :confused4: wiec nawet niemam komu polecić :no:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:55_________________________________________________no nic uciekam będe później :hi:

Miłego dzionka :wink4:

Opublikowano

cześć i czołem :hi:

ale naskrobane od rana :shocked: piękna pogoda dzisiaj co :naughty:

Opublikowano
:hi: :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

cześć Azunia :hi:

Opublikowano
:siema: nareszcie w domku :cool1:
Opublikowano

Doberek wszystkim:) Pamiętam iż ktoś pracował z tutaj obecnych w sklepie komputerowym:) mógłby mi sprawdzić cenę Acer-a AS7738G-664G50M ?

Albo czegoś w podobnej specyfikacji :gwizdanie:

Opublikowano

Doberek wszystkim:) Pamiętam iż ktoś pracował z tutaj obecnych w sklepie komputerowym:) mógłby mi sprawdzić cenę Acer-a AS7738G-664G50M ?

Albo czegoś w podobnej specyfikacji :gwizdanie:

Drosdek :gwizdanie:

Opublikowano

Drosdek i Pawlik jeszcze :)

Opublikowano

ale tu dzisiaj spokój... fiu, fiu :gwizdanie:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 17:53_________________________________________________1268753047_by_radomiak1994_500.jpg:decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 17:55_________________________________________________1268689714_by_mriosciko_500.jpg:polew:

Opublikowano

Nikus na jakim etapie jesteś w tym treningu 100 pompek??!! :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.