Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

stylowy :) rozumiem, że go nie płuczesz i kawa z miesięcznym osadem lepiej smakuje :)

nie myje go osobiscie, robi to zmywarka. bralem wczesniej lyka i troszke pocieklo pewnie :mysli:

Opublikowano
:hi: Piechol :decayed:
Opublikowano

ok, spadam do roboty. milego dzionka zycze wszystkim [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:29_________________________________________________

:hi: Piechol :decayed:

zesc Wojtek

Opublikowano

Piechol widziales moj zarobek dzisiaj ? :polew: przyszla laska, popierdolila z 20 sekund i wpadl Mi pierscionek za pare stow :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:30_________________________________________________

ok, spadam do roboty. milego dzionka zycze wszystkim [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:29_________________________________________________

:hi: Piechol :decayed:

zesc Wojtek

nie jestem Wojtek :decayed:

Opublikowano

a oto moj pojemnik na poranna kawke http://i40.tinypic.com/2qvdon6.jpg

stylowy :) rozumiem, że go nie płuczesz i kawa z miesięcznym osadem lepiej smakuje :)

nie myje go osobiscie, robi to zmywarka. bralem wczesniej lyka i troszke pocieklo pewnie :mysli:

a próbowałeś z osadem? nigdy pewnie takiej dobrej nie piłeś :)

no miłej pracy :)

Opublikowano

ok, spadam do roboty. milego dzionka zycze wszystkim [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:29_________________________________________________

:hi: Piechol :decayed:

zesc Wojtek

:hi:

miłego :wink4: i dla Ciebie :>

Opublikowano

ok, spadam do roboty. milego dzionka zycze wszystkim [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:29_________________________________________________

:hi: Piechol :decayed:

zesc Wojtek

narazie :hi:
Opublikowano

:hi: Piechol :decayed:

yo :decayed:
Opublikowano

Piechol widziales moj zarobek dzisiaj ? :polew: przyszla laska, popierdolila z 20 sekund i wpadl Mi pierscionek za pare stow :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:30_________________________________________________

ok, spadam do roboty. milego dzionka zycze wszystkim [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:29_________________________________________________

:hi: Piechol :decayed:

zesc Wojtek

nie jestem Wojtek :decayed:

przepraszam Adamie zle kliknolem, okulary mam u optyka wiec wybacz :good::decayed:

Opublikowano

:hi: Piechol :decayed:

yo :decayed:

Elo :hi:
Opublikowano

nie jestem Wojtek :decayed:

czytałem czytałem :> przynajmniej wiesz, że na kasę nie leciała... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czesc Wojtek :hi::naughty:

Opublikowano

a jak wyglada sprawa koszulek? bedzie cos gadane teraz na spocie?

ja chyba nie dojade :(

Opublikowano

ale zacytowałem :laghing2:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:35_________________________________________________

czesc Wojtek :hi::naughty:

:hi::cool1:
Opublikowano

nie jestem Wojtek :decayed:

czytałem czytałem :> przynajmniej wiesz, że na kasę nie leciała... :polew: :polew: :polew:

albo tylko takie chciala zrobic wrazenie :polew:

Opublikowano

a jak wyglada sprawa koszulek? bedzie cos gadane teraz na spocie?

ja chyba nie dojade :(

czemu nie dojedziesz?? Adam teraz dostal spadek to na paliwo rzuci grosza :naughty:
Opublikowano

widze ze nie tylko ja mam dzis problemy :polew:

Opublikowano

nie jestem Wojtek :decayed:

czytałem czytałem :> przynajmniej wiesz, że na kasę nie leciała... :polew: :polew: :polew:

albo tylko takie chciala zrobic wrazenie :polew:

może liczy się dla niej coś więcej :mysli: np. ładne felgi czy cuś :decayed:

Opublikowano

spidalam , narta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.