Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no musisz poznań przelecieć cały.....spot jest na Marcelińskiej... :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK jeśli będę o czasie spota postaram się podjechać :)

Opublikowano

OK jeśli będę o czasie spota postaram się podjechać :)

jak sie spóźnisz to też nic sie nie stanie... :cool1::wink4:
Opublikowano

dobelek :hi:

Opublikowano

dobelek :hi:

niech będzie :hi::)
Opublikowano

dobelek :hi:

Cześć Piotr ;):hi:
Opublikowano

chyba troszke zaspalem dzis, ale to przez to ze jak wskoczylem do wyrka wczoraj to przewracalem sie z boku na bok i nici ze spania.chyba przed trzecia padlem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:49_________________________________________________witam serdecznie cala zaloge :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:50_________________________________________________ide zrobic kawulca i zaraz bede, dzis zaczynam prace od 10.00 wiec moge jeszcze chwilke posiedziec :naughty:

Opublikowano

chyba troszke zaspalem dzis, ale to przez to ze jak wskoczylem do wyrka wczoraj to przewracalem sie z boku na bok i nici ze spania.chyba przed trzecia padlem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:49_________________________________________________witam serdecznie cala zaloge :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:50_________________________________________________ide zrobic kawulca i zaraz bede, dzis zaczynam prace od 10.00 wiec moge jeszcze chwilke posiedziec :naughty:

ja już jedną wypiłam ale nie pomogła :evil: [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:53_________________________________________________ coś nie moge odmulić dziś ... :thumbdown:
Opublikowano

malenstwo a ty znow tak wczesnie na nogach :mysli:, o Rakusiu nie wspominam bo on mnie wygryzl z rywalizacji z Adasiem :naughty:

Opublikowano

ja już po kawencji... :kawa: właśnie się skończyła :smutas:

Opublikowano

malenstwo a ty znow tak wczesnie na nogach :mysli:, o Rakusiu nie wspominam bo on mnie wygryzl z rywalizacji z Adasiem :naughty:

ja wcześnie wstaje :> i późno ide spać :cool1:
Opublikowano

malenstwo a ty znow tak wczesnie na nogach :mysli:, o Rakusiu nie wspominam bo on mnie wygryzl z rywalizacji z Adasiem :naughty:

no coś Ty ja dzisiaj późno odpaliłem, malutka była pierwsza :wink4:
Opublikowano

chyba troszke zaspalem dzis, ale to przez to ze jak wskoczylem do wyrka wczoraj to przewracalem sie z boku na bok i nici ze spania.chyba przed trzecia padlem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:49_________________________________________________witam serdecznie cala zaloge :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:50_________________________________________________ide zrobic kawulca i zaraz bede, dzis zaczynam prace od 10.00 wiec moge jeszcze chwilke posiedziec :naughty:

ja już jedną wypiłam ale nie pomogła :evil: [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:53_________________________________________________ coś nie moge odmulić dziś ... :thumbdown:

mnie cos kokpit z rana boli ale po tych koxach to rozne dziwne sprawy sie ze mna dzieja :decayed:

Opublikowano

ja już po kawencji... :kawa: właśnie się skończyła :smutas:

moja też ale robie następną :decayed: może zaskocze :good:
Opublikowano

a z Adamem to było by kiepsko wygrać :decayed::naughty:

Opublikowano

malenstwo a ty znow tak wczesnie na nogach :mysli:, o Rakusiu nie wspominam bo on mnie wygryzl z rywalizacji z Adasiem :naughty:

no coś Ty ja dzisiaj późno odpaliłem, malutka była pierwsza :wink4:

zaspales :bicz3: :polew:

Opublikowano

chyba troszke zaspalem dzis, ale to przez to ze jak wskoczylem do wyrka wczoraj to przewracalem sie z boku na bok i nici ze spania.chyba przed trzecia padlem :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:49_________________________________________________witam serdecznie cala zaloge :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:50_________________________________________________ide zrobic kawulca i zaraz bede, dzis zaczynam prace od 10.00 wiec moge jeszcze chwilke posiedziec :naughty:

ja już jedną wypiłam ale nie pomogła :evil: [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 08:53_________________________________________________ coś nie moge odmulić dziś ... :thumbdown:

mnie cos kokpit z rana boli ale po tych koxach to rozne dziwne sprawy sie ze mna dzieja :decayed:

byle żeby białej mieszanki nie zabrakło :decayed: :gwizdanie:
Opublikowano

ja już po kawencji... :kawa: właśnie się skończyła :smutas:

moja też ale robie następną :decayed: może zaskocze :good:

mi starcza jedna bo pije ja w litrowym kubeczku , 7 lyzeczek kawulca i po wypiciu starcza na caly dzionek

Opublikowano

ja już po kawencji... :kawa: właśnie się skończyła :smutas:

moja też ale robie następną :decayed: może zaskocze :good:

mi starcza jedna bo pije ja w litrowym kubeczku , 7 lyzeczek kawulca i po wypiciu starcza na caly dzionek

petarda :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 09:01_________________________________________________

:hi: ściemano :)

sciema :decayed::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.