Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nikus na jakim etapie jesteś w tym treningu 100 pompek??!! :cool1: :gwizdanie: :decayed:

bika ma już spuchniętego na bank :gwizdanie: i uścisk dłoni jakby mocniejszy :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry :bry:

Opublikowano

bika ma już spuchniętego na bank :decayed:

ale tylko 1 i pewnie prawego ??!! , to "renata" ładnie obtarta i z odciskami :kox: :kox: :polew: :polew:
Opublikowano

co tam dzieci kochane ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co tam dzieci kochane ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

relaks... :beach:

a co tam u maleństwa?? :naughty:

Opublikowano

co tam dzieci kochane ?? :polew: :polew: :polew: :polew:

relaks... :beach:

a co tam u maleństwa?? :naughty:

dobrze-zgubiłam reszte włosów co mi na głowie zostało :) jutro na zmiane koloru..... :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 18:56_________________________________________________ obawiam sie tylko efektu końcowego :gwizdanie:
Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:
Opublikowano

dobelek :hi:

Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:

co wyczeszczu :polew: ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: :naughty:
Opublikowano

dobelek :hi:

Siemka Piotr :wink4::hi:
Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:

co wyczeszczu :polew: ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: :naughty:

już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese :naughty::decayed:
Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:

co wyczeszczu :polew: ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: :naughty:

już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese :naughty::decayed:

nie bedzie mnie :confused4:
Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:

co wyczeszczu :polew: ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: :naughty:

już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese :naughty::decayed:

nie bedzie mnie :confused4:

jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz :wink4:
Opublikowano

i mnie nie bedzie tez :confused4:

Opublikowano

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:

co wyczeszczu :polew: ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: :naughty:

już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese :naughty::decayed:

nie bedzie mnie :confused4:

jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz :wink4:

bo Ty chcesz co ?? :naughty::polew: :polew: sie ciesz że za marzenia nie karają bo dawno byś krzesło elektryczne dostał :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nikus na jakim etapie jesteś w tym treningu 100 pompek??!! :cool1: :gwizdanie: :decayed:

odechciało mi się ćwiczyć :tongue4:

Opublikowano

i mnie nie bedzie tez :confused4:

ehh....szkoda :confused4: ale naszczęscie to nie ostatni spot :) takze luz :good:

aaa thx piotr za zaproszenie :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:05_________________________________________________

a jaki kolorek będzie?? :mysli:

różowy :polew: :polew: :polew:

:blink:

co wyczeszczu :polew: ????? poczekaj - zobaczysz :naughty: :naughty:

już sie nie moge doczekać niedzieli sesesese :naughty::decayed:

nie bedzie mnie :confused4:

jednak cie nie bedzie? a moze cos jeszcze wykombinujesz :wink4:

bo Ty chcesz co ?? :naughty::polew: :polew: sie ciesz że za marzenia nie karają bo dawno byś krzesło elektryczne dostał :polew: :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :evil: :evil: :ranting1: :ranting1: :ranting1: :heat: :heat: :heat::pali:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 19:07_________________________________________________ :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.