Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 09:48_________________________________________________to kto dziś będzie? :mysli: Fan, Sadam, BartaS, Młody (gość :wink4:) i może Rako i jeszcze ktoś? Co z wickiem, Azunią, vito itd.? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 09:48_________________________________________________to kto dziś będzie? :mysli: Fan, Sadam, BartaS, Młody (gość :wink4:) i może Rako i jeszcze ktoś? Co z wickiem, Azunią, vito itd.? :gwizdanie:

:siema: wpadniemy z przemem i z nowym klubowiczem, a gdzie bedzie spot :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: wpadniemy z przemem i z nowym klubowiczem, a gdzie bedzie spot :mysli:

tego to nawet najsarsi górale nie wiedzą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na rondzie w Luboniu w Rotti są ogródki można usiąść zjeść napić się plac bardzo duży :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może na rondzie w Luboniu w Rotti są ogródki można usiąść zjeść napić się plac bardzo duży :cool1:

mi to tam obojętnie, byle żeby wszyscy w jedno miejsce trafili :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo może przełóżmy ten spot na następną niedzielę bo w tej chwili ludzi będą zdezorientowani .... i każdy pojedzie w inne miejsce bo jakby nie było jest godzina 12.04 :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 12:04_________________________________________________a sami widzicie że chętnych pewniaków za wielu nie ma zdeklarowanych jak wymieniał Piechol to kilka os :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie za tydzień znów nie ma bo jadę w góry... :confused4: Fana chyba tez już nie będzie za tydzień, robimy dziś :cool1: za tydzień przecież też może być :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inaczej - zróbmy spota jutro pod Kinepolis na gokartach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował dzis Strzeszynek lub M1

ja też jestem za dzisiaj pod M1, bo jutro po robocie to nie wiem czy będzie mi się chciało gdzieś d*pę ruszać... ale jak się nikt nie wypowie więcej to będzie doopa nie spot... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o tym mówie że oprócz nas trzech nie wyraża nikt chęci na dzisiejszego spota .... dlatego pytam co robimy i jak ..... a jeśli już to Rotti w Luboniu - blisko do autostrady nie ma kolejek do baru i przede wszystkim jest gdzie usiąść a pod Mc było jak pamiętają co niektórzy różnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam obojętne gdzie, może być M1 lub sw.jerzego, za tydzień mnie już nie będzie, jutro też już szanse maleją że przyjadę bo wylot mam we wtorek na 90%

wq sumie ten parking M1 chyba byłby dobrym rozwiązaniem, słoneczko Mc blisko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też mogę wpaść pod Mc ale tak jak zawsze ostatnio na ok godzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podwieśmy jakieś miejsce i jedziemy :tongue4:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:02_________________________________________________a Kurde wpadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie do 14:30 musimy sie zdecydować czy robimy spota czy nie, jeśli tak to ja o 15 musiałbym wyjechać, jeśli nie to wale dzisiaj na skorzęcin obwąchać lachony :decayed::naughty:

[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:04_________________________________________________ide coś upolować do lodówki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie do 14:30 musimy sie zdecydować czy robimy spota czy nie, jeśli tak to ja o 15 musiałbym wyjechać, jeśli nie to wale dzisiaj na skorzęcin obwąchać lachony :decayed::naughty:

lachony walą rybami aż tu czuć - na spota jedź lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...