Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobly :hi:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:21_________________________________________________cio tam u was łotry? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:31_________________________________________________u mnie zapowiada sie piekny dzionek ,tylko nie wiem czy nie bedzie to sloneczko mnie dobijac bo z pracy wyladowalem dzis o 0.30 :confused4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:36_________________________________________________wstawac!!! szkoda dnia :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 07:48_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 08:13_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Pany i panie kiedy wpłacacie na ogólnopolski czy myśl umarła bo jak dostane się na listę od razu chciałem wpłacić ale bez was nigdzie nie jadę więc co w tym temacie ? :decayed:

ja wpłacam w przyszłym tygodniu ...

a ja, jak będzie miejsce :) .. ale zapisałem się na zlot Vectry 2 tygodnie po naszym :)

http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=76884

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:

Pepin to stary zlotowiec więc zalicza wszystkie zloty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sss.org.pl/event.php?view=270610 ktoś się wybiera w weekend?

ja myślałem.. ale nie wiem czy dam radę , poza tym... nie wiem czy samemu mi się chce ;p

ja mam jakieś chrzciny ... :(

a w sobotę chyba są MP na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszystko w porządku ?

kiedy jedziesz do Szwecji bo w poniedziałek na 21 chce zarezerwować gokarty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobelek :hi:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:29_________________________________________________dzis szykuje sie tu jeszcze wieksze pieklo na dworze niz wczoraj[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________zajebista pogoda na urlop nie do pracy :kwasny:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:51_________________________________________________spadam do tego piekla popracowac[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:53_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 07:53_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszystko w porządku ?

kiedy jedziesz do Szwecji bo w poniedziałek na 21 chce zarezerwować gokarty :)

teoretycznie miałem jechać w czwartek aale już nieoficjalnie sie dowiedziałem że chyba pojade we wtorek.

na spocie tym razem będe, może bede wiedział coś więcej - karty chętnie bym poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ostatnio średnia nam spadła ale kilkanaście osób się zjawia... startujemy od pogaduszek przy autach a później zazwyczaj idziemy na kawę do Gruszeckiego - zapraszamy! :)

z Rogoźna jeszcze dwie osoby podjeżdżają... wicek2.8 i przemo86 - zagadaj na PW :wink4:

Panowie a co robimy jak będzie ciepło? może Strzeszynek i zimna Coca-Cola? podobno weekend ma być "wyczesany" :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:21_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_miejsce_letnich_spotow_poznanskich-t81466.45.html#lastPost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ostatnio średnia nam spadła ale kilkanaście osób się zjawia... startujemy od pogaduszek przy autach a później zazwyczaj idziemy na kawę do Gruszeckiego - zapraszamy! :)

z Rogoźna jeszcze dwie osoby podjeżdżają... wicek2.8 i przemo86 - zagadaj na PW :wink4:

Panowie a co robimy jak będzie ciepło? może Strzeszynek i zimna Coca-Cola? podobno weekend ma być "wyczesany" :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:21_________________________________________________

http://www.a4-klub.pl/smf/wybieramy_miejsce_letnich_spotow_poznanskich-t81466.45.html#lastPost

komu bedzie wyczesany temu bedzie... ja zapierdzielam cały weekend bo naszemu kucharzowi sie żeniaczki zachciało i robie za dwóch :kwasny: Za to w niedziele na poprawiny ide :kox: więc mnie nie bedzie... a szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...