Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

no i stało się - jakieś chu.je w warszawie porysowali mi gwoździem całą stroną kierowcy, auto do malowania, a najlepsze że na strzeżonym parkingu wszystko(dobrze że parking był ubezpieczony)także Panowie proponuje nie wybierać się do w-wy na poznańskich blachach. marcedesa na PO też mocno zjechali.zajebał bym na miejscu jakbym zobaczył takich ku...sów

je*ane patafiany... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cześć :hi:

Kuredu bankowo jakiś kibic legii za tym stoi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:20_________________________________________________

no i stało się - jakieś chu.je w warszawie porysowali mi gwoździem całą stroną kierowcy, auto do malowania, a najlepsze że na strzeżonym parkingu wszystko(dobrze że parking był ubezpieczony)także Panowie proponuje nie wybierać się do w-wy na poznańskich blachach. marcedesa na PO też mocno zjechali.zajebał bym na miejscu jakbym zobaczył takich ku...sów

to banda zwyklych frajerow,zazdrosc i nic poza tym,w-wa to juz prawie jak nasz wschodni sasiad poza wiezowcami w centrum i starowka to bieda i....... . wiec nie dziw sie ze widzac takie auto tak te prostaki postepuja[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________wstawac szkoda takiego pieknego dnia

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:34_________________________________________________jeszcze pare dzionkow i spidalam do pl :radocha:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:36_________________________________________________no ale narazie musze do pracy zapidalac :disgust:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:56_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:59_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

witam , panowie a kiedy planujecie spota w innym miejscu bo na --2 to ja moim niezjade ???

jak tylko będzie znośna pogoda, więc może i w tą niedzielę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany: zawor od turbiny jest dostepny tylko razem z turbina czy mozna kupic oddzielnie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który zawór? Podaj numer. Czy to ten zawór, który diagnozowałem u Ciebie chyba w marcu?

A może masz ten log, co Ci wtedy wysłałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten log, ale nie wiem czy akurat ten zawor padl, bo teraz bardzo slabo Mi juz kreci turbo.. przeslac Ci ten log ?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 11:36_________________________________________________e szlag, jednak nie mam w tym meilu od Ciebie zalacznika.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby :gwizdanie: bo nerwy biora jak trzeba pakowac kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pompa paliwa ta z baku w 2.0TDI i 3.0TDi jest taka sama .. u kumpla są bąbelki powietrza w wężyku tuż przy listwie wtryskowej .. dzisiaj podmienimy jeszcze filtr paliwa .. ale jego mechanik stawia na pompkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany i panie kiedy wpłacacie na ogólnopolski czy myśl umarła bo jak dostane się na listę od razu chciałem wpłacić ale bez was nigdzie nie jadę więc co w tym temacie ? :decayed:

ja wpłacam w przyszłym tygodniu ...[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 20:23_________________________________________________ale kurde meczyk a w sumie gra Messiego :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...