Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

no i stało się - jakieś chu.je w warszawie porysowali mi gwoździem całą stroną kierowcy, auto do malowania, a najlepsze że na strzeżonym parkingu wszystko(dobrze że parking był ubezpieczony)także Panowie proponuje nie wybierać się do w-wy na poznańskich blachach. marcedesa na PO też mocno zjechali.zajebał bym na miejscu jakbym zobaczył takich ku...sów

je*ane patafiany... :wallbash:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Współczucia, ale na idiotów nie poradzisz :confused4:

Opublikowano

cześć :hi:

Kuredu bankowo jakiś kibic legii za tym stoi :cool1:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

żyjeta ?

Opublikowano

ja żyje... właśnie sączę browarka :decayed:

Opublikowano

ja oglądam Za ciosem na TVN Turbo

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:20_________________________________________________

no i stało się - jakieś chu.je w warszawie porysowali mi gwoździem całą stroną kierowcy, auto do malowania, a najlepsze że na strzeżonym parkingu wszystko(dobrze że parking był ubezpieczony)także Panowie proponuje nie wybierać się do w-wy na poznańskich blachach. marcedesa na PO też mocno zjechali.zajebał bym na miejscu jakbym zobaczył takich ku...sów

to banda zwyklych frajerow,zazdrosc i nic poza tym,w-wa to juz prawie jak nasz wschodni sasiad poza wiezowcami w centrum i starowka to bieda i....... . wiec nie dziw sie ze widzac takie auto tak te prostaki postepuja[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________wstawac szkoda takiego pieknego dnia

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:34_________________________________________________jeszcze pare dzionkow i spidalam do pl :radocha:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:36_________________________________________________no ale narazie musze do pracy zapidalac :disgust:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:56_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 07:59_________________________________________________narson

Opublikowano

witam , panowie a kiedy planujecie spota w innym miejscu bo na --2 to ja moim niezjade ???

Opublikowano

:hi:

witam , panowie a kiedy planujecie spota w innym miejscu bo na --2 to ja moim niezjade ???

jak tylko będzie znośna pogoda, więc może i w tą niedzielę :wink4:

Opublikowano

Pany: zawor od turbiny jest dostepny tylko razem z turbina czy mozna kupic oddzielnie ? :mysli:

Opublikowano

Który zawór? Podaj numer. Czy to ten zawór, który diagnozowałem u Ciebie chyba w marcu?

A może masz ten log, co Ci wtedy wysłałem?

Opublikowano

mam ten log, ale nie wiem czy akurat ten zawor padl, bo teraz bardzo slabo Mi juz kreci turbo.. przeslac Ci ten log ?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 11:36_________________________________________________e szlag, jednak nie mam w tym meilu od Ciebie zalacznika.. :mysli:

Opublikowano

cześć :hi:

myślę Adas że można nabyć osobno :)

Opublikowano

oby :gwizdanie: bo nerwy biora jak trzeba pakowac kase :)

Opublikowano

normalna sprawa nikt nie lubi :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Pany i panie kiedy wpłacacie na ogólnopolski czy myśl umarła bo jak dostane się na listę od razu chciałem wpłacić ale bez was nigdzie nie jadę więc co w tym temacie ? :decayed:

Opublikowano

czy pompa paliwa ta z baku w 2.0TDI i 3.0TDi jest taka sama .. u kumpla są bąbelki powietrza w wężyku tuż przy listwie wtryskowej .. dzisiaj podmienimy jeszcze filtr paliwa .. ale jego mechanik stawia na pompkę ...

Opublikowano

:hi:

Pany i panie kiedy wpłacacie na ogólnopolski czy myśl umarła bo jak dostane się na listę od razu chciałem wpłacić ale bez was nigdzie nie jadę więc co w tym temacie ? :decayed:

ja wpłacam w przyszłym tygodniu ...[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 20:23_________________________________________________ale kurde meczyk a w sumie gra Messiego :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.