Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie... mam pytanie

zna ktoś ogarniętego elektryka..??[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 20:50_________________________________________________potrzebuje podpiąć auto pod VAGa , skasować błąd i zrobić adaptację przepustnicy... tylko trzeba podłączyc się bezpośrednio pod komputer pod maską... w piny...[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 20:50_________________________________________________

Znam jednego ze Stylów .. doświadczenie z Boscha .. mogę się zapytać czy coś takiego da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje podpiąć auto pod VAGa , skasować błąd i zrobić adaptację przepustnicy... tylko trzeba podłączyc się bezpośrednio pod komputer pod maską... w piny...

a dlaczego w PIN-y? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:12_________________________________________________co tam slychac w tym pieknym kraju[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________

Ściema wszystkim...

też mnie kilka dni nie było

mam jednak pewne wieści dla zainteresowanych... mogę załatwić koszulki dla grupy wlkp - potrzebowałbym bym tylko projekt ale wstępnie ustalliłem, że

koszulka - comfort - 21,50

koszulka - vip - 24,00

kto byłby chętny?

pewnie jak bys zapodal jakas fote z gotowymi nadrukami to i chetni by sie szybko znalezli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje podpiąć auto pod VAGa , skasować błąd i zrobić adaptację przepustnicy... tylko trzeba podłączyc się bezpośrednio pod komputer pod maską... w piny...

a dlaczego w PIN-y? :cool1:

bo poprzedni właściciel coś porobił, żeby nie można było przez kostkę w aucie się połączyć ... niby celem było... uniknięcie kradzieży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis szykuje sie niezly garnek u mnie a ja musze do roboty w taki upalll :sick3:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:42_________________________________________________czesc Łukasz :hi:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:46_________________________________________________ktos kiedys opowiadal ze jak nie dali rady zawinac auta to zawineli mu komputer z niego :cool1:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________ja twierdze ze jak sie upra to i tak cos wyciagna z auta,ale ja bym takim raczki przy samej d..... odpidolil :kwasny:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:50_________________________________________________musze spidalac do pracy powoli :disgust:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:58_________________________________________________to milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 08:01_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

Pepin a Ty jedziesz na zlot ?

No mam plan .. a już jest publiczna lista ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :)

potrzebuje podpiąć auto pod VAGa , skasować błąd i zrobić adaptację przepustnicy... tylko trzeba podłączyc się bezpośrednio pod komputer pod maską... w piny...

a dlaczego w PIN-y? :cool1:

bo poprzedni właściciel coś porobił, żeby nie można było przez kostkę w aucie się połączyć ... niby celem było... uniknięcie kradzieży..

no to akurat jest dobre rozwiazanie. jakby co mozemy pogadac - PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

Pepin a Ty jedziesz na zlot ?

No mam plan .. a już jest publiczna lista ?

Tak Pepin już jest lista... :gwizdanie:

już dawno :naughty:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 15:16_________________________________________________

Sajgon na maxa, problemy z córką, szukanie mieszkania, załatwianie kredytu itp. itd.

no to nieciekawie .... ale wszystko się ułoży ..zobaczysz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto znów lata jak Turbo :D

zrobiona adaptacja przepustnicy " z łapy "

komputer w moim aucie jest indywidualista i z żadnym mechanikiem nie będzie współpracował i naprawy mają być wykonywane bez komunikacji z nim...

Okazało się, że "KTOŚ" kto wymontował poprzedniego kompa ( z chipem ) wsadził rok nowszy... gdzie powinna byc inna instalacja.. no i klocek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...