Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

eSa wyjechała, bo miała być na niedziele na zawody, ale kto inny składał skrzynie i kto inny ją wsadzał... w efekcie "uj" który ją składał 2,5 miesiąca zrobił to niewłaściwie, i mam na stałe spięty 6 bieg więc auto nie nadaje się do niczego ;( ;( ;(

no to c**jnia... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

eSa wyjechała, bo miała być na niedziele na zawody, ale kto inny składał skrzynie i kto inny ją wsadzał... w efekcie "uj" który ją składał 2,5 miesiąca zrobił to niewłaściwie, i mam na stałe spięty 6 bieg więc auto nie nadaje się do niczego ;( ;( ;(

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

dziękuję wszystkim za gokarty :good: :good: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję - i Tobie Madas, za postawę fairplay :good:

Bart-S Twoje auto dzisiaj widzialem w Greys-ie ? :naughty:

Raczej nie. Na gokarty lecieliśmy autostradą - a w drodze powrotnej starą A2, ale jedyny przystanek to Mc w Swaju.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 22:54_________________________________________________Dzisiejsza fotka :)

gok2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zdjęcie pewnie telefonem robione. Jak było na gokartach? Musiało byc ciepło w tych wdziankach. W taki skwar to chyba bym się wybrał, ale na łyzwy, jak by się dało. A klima w tych gokartach była? :polew:

Może następnym razem tez mi sie uda. Wczoraj miałem baby sitting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:21_________________________________________________czesc Bartek, a Ty nie mozesz dospac? :wink4:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:23_________________________________________________widze ze wyprawa na gokarty sie udala :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:34_________________________________________________ale widze ze upaly macie naprawde masakryczne :przebiegly:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:36_________________________________________________ale jeszcze troszke i chmurki z nad de przejda do was i przyniosa wam deszczyk :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:41_________________________________________________fajna fotka z tych gokartów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz od paru dni pada slonko pojawia sie na trzy godzinki a potem leje[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 08:02_________________________________________________ale lepiej ze nie ma tu takich upalow bo nie mial bym ochoty do pracy :wink4:, to raczej pogoda na urlop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie rowniez milego.....[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 08:05_________________________________________________spadam popracowac[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 08:10_________________________________________________milego dzionka zycze,tylko sie nie odwodnic i nie spalic na sloneczku :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 08:11_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :hi:

dzisiaj bedzie chlodniej :cool1:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 08:20_________________________________________________

cześć :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 07:41_________________________________________________fajna fotka z tych gokartów :decayed:

podoba ci sie moja czapeczka? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

widzę że jak przyszedł weekend to pogoda się standardowo zjebawszy :confused4:

dopiję kawę i spadam na działeczkę kosić trawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 11:47_________________________________________________Fajna fotka Bartek :good:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 11:50_________________________________________________

:hi: z PL :kox:

to co .... następne gokarty razem :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoty sa wciaz w KC ? :mysli:

jutro chyba tak bo nie mamy ustalonego innego miejsca .... chyba że na Jerzego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...