Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobly :hi:, juz wstalem tylko nie krzycz :wink4:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:39_________________________________________________ale dzis to mam lenia nawet z wyrka wstac mi sie nie chcialo :decayed:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________a jeszczze caly dzien pracowac :disgust:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:48_________________________________________________no i ta pogoda :kwasny: godzina sloneczka dwie deszczu , masakra. no i strasznie duszno :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:50_________________________________________________u Was w pl slyszalem ze ma byc niezly skwar dzisiaj

[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:53_________________________________________________jezeli juz w tv ostrzegaja przed odwodnieniem organizmu to bedzie naprawde niezly garnek :sick3:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:55_________________________________________________no i wspolczucia dla tych co musza na dworze pracowac :cool1:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:57_________________________________________________to milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 07:59_________________________________________________musze spidalac do pracy[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 08:00_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, przyjedziemy w 4-kę :D

w 4-kę czy w 4-ce, a nawet A4-ce :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek,

skwar juz od rana do zdechnięcia. nawet w domu juz mi sie zagrzalo do 23 C.Normalnie jest 20, ale jak przez cały dzien na dworze wali wiecej ( no dosłownie wczoraj temperatura na dworze o północy była jeszcze 21 stopni )to nawet nie ma jak tej chaty schłodzić. Zawsze powtarzam, że zimno jest lepsze od tego jak jest za ciepło, jak jest zimno to zwsze można zagrzać i sie ubrac, a jak za gorąco to po prostu kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

ja w nocy miałem masakre ... cała noc z przebudzeniami przez te temperatury :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

ja w nocy miałem masakre ... cała noc z przebudzeniami przez te temperatury :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

trzebabylo spac w aucie. wlaczyc klimke, w avancie moga spac 2 osoby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

ja w nocy miałem masakre ... cała noc z przebudzeniami przez te temperatury :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

trzebabylo spac w aucie. wlaczyc klimke, w avancie moga spac 2 osoby :kox:

hehe to samo Weronika mówiła że smęcę jak stary dziad :decayed::polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Chętni bym podjechał na spota zapoznać się ale w tą niedziele nie dam rady. A mam parę pytań i pomoglibyście ogarnąć Vagcoma bo coś nie mogę języka zmienić w liczniku na angielski :)

No i czeka mnie montaż zmieniarki i ktoś mi musi pokazać jak próg rozmontować bez połamania czegokolwiek :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eSa wyjechała, bo miała być na niedziele na zawody, ale kto inny składał skrzynie i kto inny ją wsadzał... w efekcie "uj" który ją składał 2,5 miesiąca zrobił to niewłaściwie, i mam na stałe spięty 6 bieg więc auto nie nadaje się do niczego ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...