Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: nike21 metoda na sznurki jest ciągle stosowana i jest OK, to że, stara to nie znaczy że, zła, ja mam złe doświadczenia z nową, laserową. Warsztat który poleciłem Adasowi, Bart-sowi i ja robiłem Audi i Lexa a kumpel CLSa należy do mistrza wyścigowego i auta na tor w ten sam sposób ustawiają, BMW 635 coupe które obsługują wygrało ostatnio rundę na Torze Poznań.

Uwierz że, nie każda nowoczesna metoda jest dużo lepsza od starych, czasami lepsza i łatwiejsza dla mechanika ale skuteczność podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: nike21 metoda na sznurki jest ciągle stosowana i jest OK, to że, stara to nie znaczy że, zła, ja mam złe doświadczenia z nową, laserową. Warsztat który poleciłem Adasowi, Bart-sowi i ja robiłem Audi i Lexa a kumpel CLSa należy do mistrza wyścigowego i auta na tor w ten sam sposób ustawiają, BMW 635 coupe które obsługują wygrało ostatnio rundę na Torze Poznań.

Uwierz że, nie każda nowoczesna metoda jest dużo lepsza od starych, czasami lepsza i łatwiejsza dla mechanika ale skuteczność podobna.

mi jak ostatnio ustawili na sznurki to po 2 tygodniach miałem opony do wyrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nike21 metoda na sznurki jest ciągle stosowana i jest OK, to że, stara to nie znaczy że, zła, ja mam złe doświadczenia z nową, laserową. Warsztat który poleciłem Adasowi, Bart-sowi i ja robiłem Audi i Lexa a kumpel CLSa należy do mistrza wyścigowego i auta na tor w ten sam sposób ustawiają, BMW 635 coupe które obsługują wygrało ostatnio rundę na Torze Poznań.

Uwierz że, nie każda nowoczesna metoda jest dużo lepsza od starych, czasami lepsza i łatwiejsza dla mechanika ale skuteczność podobna.

mi jak ostatnio ustawili na sznurki to po 2 tygodniach miałem opony do wyrzucenia

to musiały krzywe bardzo sznurki być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okk dzięki za informacje.

Glovash - jak coś zdziałasz z klimą to daj znać ile itp .. bo u mnie teraz z czasem krucho więc pewnie szybko tego nie załatwię

spoko, ale po 15 najszybciej coś zacznę myśleć, bo nie mam czasu ani $$ na takie rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Widze że Azunia, Yelo, Tetis i Młody ładnie się na zllot zapisali = :oklaski: :notworthy:

Co do "sznurków" - ja póki co nie narzekam. Mijają już prawie 2 miechy i jest git (równo i gumy się trzymają). Chcę tam jechać jeszcze raz żeby założyć inne sprężyny na tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam wieczorkiem :naughty:

koledzy z tych przyjechali... :drinks:

to picie ostre będzie :naughty:

Siemano wszystkim !! :hi::wink4:

cześć :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Madas w wielkim świecie słychac?

:wink4:

a wszystko w porządku w wielkim mieście Libanie ... spędzam całe popołudnia na podwórku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Madas w wielkim świecie słychac?

:wink4:

a wszystko w porządku w wielkim mieście Libanie ... spędzam całe popołudnia na podwórku :)

interes się kręci ?? :przebiegly::chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam Madas w wielkim świecie słychac?

:wink4:

a wszystko w porządku w wielkim mieście Libanie ... spędzam całe popołudnia na podwórku :)

interes się kręci ?? :przebiegly::chytry:

nie jest źle .... trochę uspokoiło się w porównaniu do ostatnich 3 miesięcy ale jest dobrze :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello z wieczorka.

Rako,

Kiedy ten tempomat rezamy? Nudzi mi sie z lekka.

Własnie jestem po objeżdzie jeziora na rowerku i pogoda malina, tylko troche błota. Zaczynam mysleć kasku.... była wywrotka. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam roweru normalnie skandal .... ale Julka ma nówkę z koszykiem więc pożyczę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam roweru normalnie skandal .... ale Julka ma nówkę z koszykiem więc pożyczę :evil:

rower - super sprawa :good: ja w Ślesinie sporo jeżdżę, a tu to nawet nie ma kiedy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda była, jak mówią " z górki na pazurki" ..... i przednie koło ugrzezło. Madas, ja tez nie miałem roweru dluzszy czas, Ale w Marcu kupowalismy mojej córci nowy rower na urodziny. Znalazlem dlaniej rarytasik. Markowego Gary Fischera za grosze w znakomitym stanie. Zachecony tym poszukalem dla siebie i wyrwałem .... Gary Fishera z leciutka rama i tez w znakomitym stanie. I objezdzam teraz kierskie wertepy. To jest goral i wjedzie praktycznie wszedzie. A pomyslec, ze nie chcialem gorala, tylko cos bardziej na ubite trakty. Teraz bym sie nie zamienil. Ale moze jeszcze sobie kiedys dokupie szosowke.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...