Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Doberek,

I specjalnie: Cześć Agnieszka.

Michał,

Czegoś nie kumam z tą zbieżnością. W zimie było ok( pamietam, bo jak wymieniałem kiere w grudniu na multi to sprawdzałem, coby na pewno była prosto) kiera była prosto. Jak zmieniłem na lato, to się nieco przekrzywiła, tak pewnie o jeden ząbek na wieloklinie. Dlaczego?

cześć Bartku :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr,

Jak tam w Niemcowni? Pogoda taka fajna jak u nas? Wczoraj nad Poznaniem przeszła burza z niezłą pompą, aż mi huśtawkę w ogrodzie przewróciło.

Wojtek,

zaciekawiło mnie, na jakim wydziale studiujesz? Ja tez skończyłem Polibudę tyle , ze naście lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek,

zaciekawiło mnie, na jakim wydziale studiujesz? Ja tez skończyłem Polibudę tyle , ze naście lat temu.

a skąd pomysł, że studiuje na Polibudzie? :) na Ekonomicznym siedzę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Bartku :>

O myślałem, ze sobie poszłaś..... bo było offline...

Wojtek,

zaciekawiło mnie, na jakim wydziale studiujesz? Ja tez skończyłem Polibudę tyle , ze naście lat temu.

a skąd pomysł, że studiuje na Polibudzie? :) na Ekonomicznym siedzę :wink4:

A to kurka mnie coś zmyliło...... Ekonomiczny, znaczy sie "Uniwersytet", co? Przpraszam za nieco sarkazmu, ale dla mnie uniwersytet jest tylko jeden a Ekonomiczna to zawsze będzie Akademia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kurka mnie coś zmyliło...... Ekonomiczny, znaczy sie "Uniwersytet", co? Przpraszam za nieco sarkazmu, ale dla mnie uniwersytet jest tylko jeden a Ekonomiczna to zawsze będzie Akademia.

też się nie mogę przyzwyczaić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z SKP :naughty:

Bartek nie wiem dlaczego po zimie Ci się przestawiła... może wleciałeś kiedyś w jakaś dziurę i teraz na twardszych oponach wyraźniej to czuć... podjedź gdzieś na zbieżność to zobaczą czy było przestawione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z SKP :naughty:

A jak podjade do Autohelp, to sprawdzisz mi zbieżność w mojej 0000?

Bywasz teraz rano też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nikuś ten nr ze sznurkami jest prosty ale skuteczny, ja ze 2 lata temu w szwecji miałem unfall i mój skierownik mi właśnie tak ustawiał - po powrocie do PL pojechałem na sprawdzenie i nie było idealnie ale w tolerancji sie mieściło, rozwiązanie bardzo popularne to też pająki na przód z flagami na tylnych kołach, [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 10:30_________________________________________________

:hi: dobry!

Panowie i Panie ;d

gdzie najtaniej nabije klime?? :|

taka niemiła niespodzianka mnie spotkała ostatnio podczas tych cieplejszych dni...

we wrześni jak polecisz starą 2 to przed skrzyżowaniem lewo centrum, prawo kalisz, wprost słupca jest magik co bierze 120 z odgrzybianiem :rolleyes::naughty:

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nikuś ten nr ze sznurkami jest prosty ale skuteczny, ja ze 2 lata temu w szwecji miałem unfall i mój skierownik mi właśnie tak ustawiał - po powrocie do PL pojechałem na sprawdzenie i nie było idealnie ale w tolerancji sie mieściło, rozwiązanie bardzo popularne to też pająki na przód z flagami na tylnych kołach,

na sznurki mierzyło się w zeszłej epoce... dzisiaj jest komputerowa diagnostyka zawieszenia... a to z flagami na tyle o czym piszesz to takie pierwsze rozwiązanie - zamiast kamer masz lampy albo lasery na przodzie a na tyle flagi. zeby ustawić wyprzedzenie i pochylenie była jeszcze jedna dodatkowa tablica na stojaku na każde koło - od hooja roboty ale kiedyś tylko taki był sprzęt... na takim właśnie ja się uczyłem jakieś 13 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry!

Panowie i Panie ;d

gdzie najtaniej nabije klime?? :|

taka niemiła niespodzianka mnie spotkała ostatnio podczas tych cieplejszych dni...

mi też się skończyła w sobote ;/

"Nasz wspólny znajomy" mi polecił na Dąbrowskiego (na wylotówce na Świecko), przed WBK / za warsztatem "Auto Tip-Top" jest niby koleś, co niedrogo ogarnia temat... się mam zamiar wybrać w przyszłym tygodniu..

"po prawej stronie jak się jedzie A2 na zachód, przy WBK i Karcherze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...