Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piechol decyduj :naughty:

mi to wsio ryba, bliżej mam do M1 :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piechol decyduj :naughty:

mi to wsio ryba, bliżej mam do M1 :decayed:

czyli ustalone spotykamy sie w M1 o 16g

Opublikowano

czyli ustalone spotykamy sie w M1 o 16g

amen :polew:

Opublikowano

Dobra M1/Mc. Dam znać Młodemu...

Opublikowano

:hi: witam

więc jak panowie spotykamy sie w M1 na parkingu przy mc :cool1: ?

Opublikowano

Dobra M1/Mc. Dam znać Młodemu...

jakąś sesyjkę można by Wam trzasnąć... :slina:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:47_________________________________________________

więc jak panowie spotykamy sie w M1 na parkingu przy mc :cool1: ?

yhy :)

Opublikowano

Cześć, czy ktoś jeszcze się wybiera na spot??[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:50_________________________________________________Czytam, że przy M1...hmmm ja mam do oddania parę rzeczy w KC i byłem umówiony na godzinę jak mamy spota, więc na pewno pojadę do KC :)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 13:53_________________________________________________Ostatnio były chyba 4 auta...

Opublikowano

Arek jak kuźwa dziś nie dojedziesz to się na Ciebie obrażę :tongue4: ...raczej M1/Mc :confused4:

Opublikowano

Szkoda, że zmiany są w tym samym dniu co odbywa się spot....

Opublikowano

no ostatnio mamy kłopoty z ustaleniem miejsca spotów ... ale myśle że ostatni raz taki problem ...

Opublikowano

no ja sie już szykuje do wyjazdu pomaluśku, z 15 min jeszcze i spadam. do zobaczyska na spocie

Opublikowano

do zobaczyska :)

Opublikowano

Byłem przed chwilą, ale już nikogo nie było :confused4:

Opublikowano

Byłem przed chwilą, ale już nikogo nie było :confused4:

spóźniłeś się o parę minut, ja niedawno wróciłem :wink4:

Opublikowano

ja też przed chwilą dotarłem do domu :)

dziękuję za spota :good:

Opublikowano

Dzięki za spocika - 9 autek dziś :wink4:

spot270610a.JPG

spot270610b.JPG

spot270610c.JPG

spot270610d.JPG

spot270610e.JPG

spot270610f.JPG

Opublikowano

ładne fotki Bartek :good: :good: ... wrzuć je na galerie :naughty:

Opublikowano

dzięki za spota pany - dopiero wróciłem :decayed:

Opublikowano

:hi:

"Wstawać łotry", że zacytuję blinda. Nie odezwał się dziś :mysli:. Nie mogłem na spota, bo od piątku do północy wczoraj byłem na Helu. Pogoda jak drucik. W sobotę słońce i wiatr. Było pływanko, jakna Hawajach, aż miło było wskoczyć na deseczkę. Wczoraj zaś bez wiatru, więc plaża i kąpiel w morzu.Woda miodzik. W sam raz do kąpieli. Żal spota, ale jak postawiliśmy przyczepkę na campingu na Helu na całe lato, to trzeba wykorzystać. Powrót spoko, 385 km 4,5 h, z deską na dachu i rowerami na haku.

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 08:38_________________________________________________AAaa a ja nie miałem czasu czytać tu o spocie i myślałem że tradycyjnie pod KC :naughty: a byłem w M1 o 15:40 i jechałem na KC odrazy co my na spotkanie dojechać (przy okazji kolejna część zakupów) podjechałem a tam echo myślę pewnie za tydzień a tu czytam że był tam gdzie ha byłem :polew: masakra[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 08:42_________________________________________________ZALICZKA w kwocie 100zł od osoby płatna do 30.06.2010r.

Wiec jak jedzieci czy jednak nie ? bo jak odas nikt nie pojedzie to ja też sie nie wybieram... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.