Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc Michu , a moze sobota 10? :gwizdanie:

hmm... zazwyczaj przekładaliśmy o tydzień ale spot zawsze był w niedzielę...

zobaczmy jak inni się wypowiedzą

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi to w sumie obojętnie z tym że są finałowe mecze w tych dniach i zależy o której spot ...

Opublikowano

to może tydzień później? i tak liczę się z tym że jest okres wakacyjny i wielu może nie pasować...

Opublikowano

to może tydzień później? i tak liczę się z tym że jest okres wakacyjny i wielu może nie pasować...

ja 10-11 nie będę na bank, a tydzień później prawdopodobnie będę...

Opublikowano

to może tydzień później? i tak liczę się z tym że jest okres wakacyjny i wielu może nie pasować...

ja bym wolał tydzień później ....

Opublikowano

to co? 18 lipca spot?

Opublikowano

to co? 18 lipca spot?

yhy :wink4:

1277857716_by_sheryCB_500.jpg:naughty:

Opublikowano

to co? 18 lipca spot?

yhy :wink4:

done :wink4:

Opublikowano
Madas ]

cześć :hi:

jak tam panie i panowie ?

widzieliście już zmiany odnośnie zlotu letniego ?

Ja się cieszyłem że trafiłem na dobrą listę a tu uhmmm... nie bardzo tym bardziej domki 6 osobowe ja chce tylko 2 osobowy pokój ... :naughty: inaczej nie da rady.... a ogólnie nie pojadę jak wy nie pojedziecie :cool1:

Opublikowano

ja jadę na zlot ale sypiam u mamy ....[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 23:41_________________________________________________nie marudzić jedziemy zrobi się grupy z regionów ...

Opublikowano
:hi: z rana..
Opublikowano

:hi:

pozdrowienia z burkinafaso

sie kuwa choroby nosowej nabawiłem od 1 dnia.

ogólnie ciepło i przytulnie.

a so tam u was słychać ??

Opublikowano

joł :hi:

Opublikowano

Siema. Chciałem zapytać o zlot letni - w związku ze zmianami ktoś od nas zrezygnował czy twardo walimy kupą? :decayed:

Opublikowano

siemanko :hi: :hi:

co tak cichutko :chytry:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 13:29_________________________________________________

Siema. Chciałem zapytać o zlot letni - w związku ze zmianami ktoś od nas zrezygnował czy twardo walimy kupą? :decayed:

z tego co wiem to wszyscy jadą .... Szula chce tylko 2os pokój ale to myślę że da się załatwić :)
Opublikowano

2 os pokój to by chciał każdy... ja np też :)

do końca tygodnia dam znać czy jadę czy nie bo szczerze mówiąc różnica w ośrodku jest kolosalna a w cenie prawie żadna

Opublikowano

2 os pokój to by chciał każdy... ja np też :)

do końca tygodnia dam znać czy jadę czy nie bo szczerze mówiąc różnica w ośrodku jest kolosalna a w cenie prawie żadna

no co Ty ... tragedii nie ma i zobacz że w tej cenie będzie dużo piwa i cytrynówki za darmo ... :naughty:
Opublikowano

co to znaczy dużo piwa? po litr czy po 5l na łeb? :cool1:

Opublikowano

co to znaczy dużo piwa? po litr czy po 5l na łeb? :cool1:

spokojnie odstąpie Ci swoje jak coś :wink4::naughty:
Opublikowano

co to znaczy dużo piwa? po litr czy po 5l na łeb? :cool1:

spokojnie odstąpie Ci swoje jak coś :wink4::naughty:

spokojnie, i tak wezmę ze sobą ze 2 zgrzewki po 24szt :naughty: moja Natalia wali piwa tyle co ja :kox:

ale dzięki :friends:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 15:41_________________________________________________bardziej myślę nad dojazdem bo mam zamiar sprzedać auto do końca lipca i mam nadzieję że do zlotu kupię następne :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.