Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie.. wplacacie czy nie :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już przelałem... czekam na pokolorowanie :decayed:

Opublikowano

to tez przelewam :gwizdanie:

Opublikowano

kurna...

widzę 2 A4-ki z mojego osiedla, co je cho chwile mijam...

mi się nie dotarło ( a miałem to w planie ), bo... zachciało się mojej kobicie spontanicznie pojechać do siostry na grilla... małe 180 KM w 1 stronę i wróciłem dopiero dziś rano ..

Opublikowano

cześć :hi:

ja też zaraz przelewam :)

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich

No właśnie . Jest już coś wiadome na temat tegorocznego spota w Pile o którym rozmawialiśmy ?

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich

No właśnie . Jest już coś wiadome na temat tegorocznego spota w Pile o którym rozmawialiśmy ?

cześć sprawa wygląda tak że zachorowała mi córeczka i nie miałem głowy żeby się tym zająć :no:
Opublikowano

No jak Adam się tym nie zajmie to już nie ma kto....

:(

Opublikowano

dobry wieczór :hi::przebiegly:

Opublikowano

dzięki za gokarty panowie i panie :good: :good:

Opublikowano

dzięki za gokarty panowie i panie :good: :good:

:cool1: :gwizdanie: :naughty:

ja też [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________swoją drogą to chyba kryzys sie kończy,[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 00:11_________________________________________________dłużej na te karty jechałem niż sam wyścig trwał :polew:

ale w końcu FUN musi być co jakiś czas no nie chopy

Opublikowano

dokładnie ..... :naughty:

to kiedy teraz ?

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:35_________________________________________________wreszcie w domku :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:37_________________________________________________trasa na Swiecko jest jednym wielkim nieporozumieniem :kwasny:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:41_________________________________________________ale jakos dalem rade :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:45_________________________________________________co tu tak cicho :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________uciekam pozalatwiac troszke spraw,pozniej pewnie wpadne[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:57_________________________________________________narson

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi:

doberczak :hi:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:35_________________________________________________wreszcie w domku :naughty:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:37_________________________________________________trasa na Swiecko jest jednym wielkim nieporozumieniem :kwasny:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:41_________________________________________________ale jakos dalem rade :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 06:45_________________________________________________co tu tak cicho :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________uciekam pozalatwiac troszke spraw,pozniej pewnie wpadne[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 07:57_________________________________________________narson

:hi:

dobra dosyć tych powitań bo mnie ręka już boli od kapeluszu ściągania.

też lece pozałatwiać sprawy prz3ed wyjazdem.

dozo

Opublikowano

:hi:

Witam wszystkich

No właśnie . Jest już coś wiadome na temat tegorocznego spota w Pile o którym rozmawialiśmy ?

cześć sprawa wygląda tak że zachorowała mi córeczka i nie miałem głowy żeby się tym zająć :no:

No nic, wtedy innym razem coś sie zorganizuje, dzięki za info ... Adam zdrówka życzę dla twojej córeczki !

Ps

pozdrawiam ekipę Poznańską , jak ktoś będzie sie wybierać do Bydgoszcz to wiecie w którym wątku macie dać znać :decayed:

:hi:

Opublikowano

spoko .... Paweł dzięki :good: co się odwlecze to nie uciecze :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.