Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

pierwszy !

- tuż zaraz za piotrkiem :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

pierwszy !

- tuż zaraz za piotrkiem :decayed:

:cool1:

Opublikowano
hej coś z datą chyba się zrobiło :naughty: nie jest to kwiecień :mysli:

wszystko jest ok.,marzec,POMORZE w tym roku nie jedzie do BT,więc robimy se własny zlot :decayed:

może by ktoś od was wpadł :cool1::naughty:

Troche późno dajecie znać mi sie wydaje, do BT trzeba było sie zapisać już 2-3 miechy temu a teraz już wiara ma conajmniej zaliczki powpłacane a niektrzy nawet cały zlot

nie,nie,to było celowe,żeby nie robić konkurencji dla BT :cool1:

czemu w tym roku pomorze nie jedzie do BT ?

czemu w zeszłym roku poznań nie pojechał do BT? :gwizdanie:

wiesz,to reperkusje różnych zdążeń,klubowych i prywatnych,mniej,lub bardziej istotnych.

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 08:40_________________________________________________

blindy i adasie :P

:polew: :polew: :polew:

:baseball: ty mały łotrze

oj tam oj tam :gwizdanie:

tylko stwierdzam fakty :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 16:24_________________________________________________

:hi:

pierwszy !

- tuż zaraz za piotrkiem :decayed:

byles za Piotrkiem, bo Adasiowi sie drzwi pewnie zaciely i sklepu nie otworzyl i nie usiadl przy kompie :kox:

Opublikowano

Dobry dobry, no to co Panowie, jutro ja mam byc pierwszy :D wstaje 5:00 chyba ze ktos o 00:01 bedzie pierwszy... :( No nic pozyjemy zobaczymy :D co tu za cisza i spokoj na na na na.... :gwizdanie:

Opublikowano

ale knujecie :przebiegly:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

kiedyś zrobię was w bambuko, ostatnio zasypiam średnio o 3.30 i was powitam nocną porą :polew:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Siema :tongue4:

Opublikowano

cześć co tam słychować :)

Opublikowano

:hi: doberczak[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 16:14_________________________________________________

kiedyś zrobię was w bambuko, ostatnio zasypiam średnio o 3.30 i was powitam nocną porą :polew:

o nie nie moj panoczku :no:, witac wolno od 3.40 :tongue4:

Opublikowano

hallo hallo jaki tu spokój, nic się nie dzieje na na na na

nikt się nie bawi na na na na

wszyscy się nudzą na na na na

Opublikowano

cześć co tam słychować :)

za tydzień zjeżdzam do PL :kox:

Opublikowano

Fan a ja chciałem dzisiaj Cię odwiedzić wracając z Kalisza, pewnie nadziałbym się na twoją siostrę :polew:

Opublikowano

:hi: doberek[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 14:26_________________________________________________

cześć co tam słychować :)

za tydzień zjeżdzam do PL :kox:

a ja jutro spidalam do gebelsowni :smutas: :smutas: :smutas:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 14:28_________________________________________________je tu kto ;)

Opublikowano

:hi:

je tu kto ;)

właśnie skończyłem kolacje :cool1:

Opublikowano

Witojcie witojcie Panoczki

Jutro ktos zawita do King Crossa ??

Opublikowano

Witojcie witojcie Panoczki

Jutro ktos zawita do King Crossa ??

jutro to bede w drodze do de

Opublikowano

Witojcie witojcie Panoczki

Jutro ktos zawita do King Crossa ??

jutro to bede w drodze do de

a ja do Fromborka... :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.