Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio jak jechałem przez Wrocław to obwodnica w budowie była i przez centrum do autostrady waliłem, na szczęście znam tą trasę, korki jak w każdym cywilizowanym mieście, ale jak już obwodnica jest to :kox:

ostatnio byłem w Gdańsku, totalna porażka, dziura na dziurze i z centrum do obwodnicy (kier. Kartuzy) 60 min jechałem :wallbash:, Bydgoszcz całkiem znośna, jak nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

we wrocławiu byłem w piątek, obwodnica działa miasto odkorkowane, ale my i tak pojedziemy w takich godzinach że nam korki nie są straszne.

ja i tak do samej łodzi bym nie jechał tylko przez łask do piotrkowa tryb.

jak śmigam do kielc to zawsze tak jeżdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrocławiu byłem w piątek, obwodnica działa miasto odkorkowane, ale my i tak pojedziemy w takich godzinach że nam korki nie są straszne.

ja i tak do samej łodzi bym nie jechał tylko przez łask do piotrkowa tryb.

jak śmigam do kielc to zawsze tak jeżdze

no właśnie - jest jakiś plan jaką trasa pojedziemy ?

w sumie już można by myśleć co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - jeszcze kilka dni i ruszamy :)

Może pykniemy przez Łódź, potem Częstochowa - zawsze do Bielska tamtędy śmigam, bardzo fajna trasa (jesli jakoś ominie się Łódź).

Zresztą jechaliście już wcześniej - poradźcie zatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się dowiedziałem, że ukradli kumplowi zajebistą A4 Avant (ze STYLE) :wallbash: co za gnoje :wallbash: ze strzeżonego parkingu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyprawą do BT będzie jakiś pożegnalny spot? Bartek będziesz bo cały czas czekam na okazję z kluczykiem i jakieś porady po osłuchaniu co mi tam w silniku rzężoli czy co alternator czy wspomaganie bo nie wiem w którym kierunku iść żeby to wyeliminować bbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się dowiedziałem, że ukradli kumplowi zajebistą A4 Avant (ze STYLE) :wallbash: co za gnoje :wallbash: ze strzeżonego parkingu :thumbdown:

jak byl strzezony to sa szanse na sianko, chyba ze byl na strzezonym na sw.marcinie u cyganow to mala lipa[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:19_________________________________________________quwa Fan zapodal fajnego linka z a4 b6 18 T, mysle nad taka albo nad 3.0, a ja na wygnanu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Koziegłowach zginęło ze strzeżonego, niedawno w dziale skradzione inny user pisał, że na parkingu (też w Koziegłowach) dobierali mu się do B6, rozwiercili pod zamkiem i zdążyli wyciagnąć zegary ale chyba ich ktoś spłoszył, wiosna idzie więc Swarzędz bedzie też na widelcu, dziwię się jakie Audiki stoją pod blokami, nowe A4 B8 z 2 sztuki, A6 nie mówiąc o B6tkach, ja swoją ciężarówkę na strzeżonym trzymam, ni uja[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:24_________________________________________________Fan ma swoją do sprzedania, fajna sztuka, zadbana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka 1.8 T najlepiej z us z mila checia bym kupil :przebiegly:, albo 3.0 z us tez milo widziane :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________

w Koziegłowach zginęło ze strzeżonego, niedawno w dziale skradzione inny user pisał, że na parkingu (też w Koziegłowach) dobierali mu się do B6, rozwiercili pod zamkiem i zdążyli wyciagnąć zegary ale chyba ich ktoś spłoszył, wiosna idzie więc Swarzędz bedzie też na widelcu, dziwię się jakie Audiki stoją pod blokami, nowe A4 B8 z 2 sztuki, A6 nie mówiąc o B6tkach, ja swoją ciężarówkę na strzeżonym trzymam, ni uja[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:24_________________________________________________Fan ma swoją do sprzedania, fajna sztuka, zadbana :good:

znam kogos kto chyba zna ekipe co zawijaja grupe vw w swaju[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:28_________________________________________________ale fan ma traktora, nie lubie traktorow[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________bynajmniej jednego, pracowal w vw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...