Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no targi były słabe ostatnio :kwasny:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

targi już od 5 lat są słabe :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________jaki tu spokuj..... na na na na.......

Opublikowano

wszyscy pewnie oglądają Ojca Mateusza z Sandomierza :D

Opublikowano

ja nie .... byłem na siatkówce :naughty:

Opublikowano

ja nie .... byłem na siatkówce :naughty:

tak nazywasz chodzenie na zakupu ??

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no już niebawem, ktoś będzie stawiał ... 4998 :D

Opublikowano

no ja też po siatce jestem

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 23:34_________________________________________________I co tam Bartas jutro pasi Ci na jakiegoś mini spota w Swaju?

Opublikowano

Chrismen ja jestem za mini spotem, w końcu może się osobiście poznamy, ciekawe co Bart-S na to ? i o której godzinie się pojawi, mam nadzieję, że pogoda się trochę poprawi bo teraz to ujnia z grzybnią jest

Opublikowano

Zaraz się zbieramy do Poz. 8:30 spotkanie z lekarzem - potem lecimy na Przeźmierowo obejrzeć RS-a :decayed:

Strzelam, że będziemy wracać ok. 10/11 - o 13:00 musimy być najpóźniej we Wrześni.

Opublikowano

dobry z rana :hi:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

:przebiegly:

a Ty co sie tak skradasz :mysli:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________poweszyl i uciek, no :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________Adas pewnie pracujesz ,co? :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka, narson

Opublikowano

Zaraz się zbieramy do Poz. 8:30 spotkanie z lekarzem - potem lecimy na Przeźmierowo obejrzeć RS-a :decayed:

Strzelam, że będziemy wracać ok. 10/11 - o 13:00 musimy być najpóźniej we Wrześni.

zakładam, że 6 a nie 4 .. nie ma się co rozdrabniać na śrubki ;)

Opublikowano

cześć :hi: :hi:

a co Bartek na RSa się szykujesz :naughty:

Opublikowano

:przebiegly:

a Ty co sie tak skradasz :mysli:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________poweszyl i uciek, no :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________Adas pewnie pracujesz ,co? :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka, narson

wciąż pracuję, przed chwilą byłem zawieźć panie z sanepidu do sklepu :naughty:

Opublikowano

Chłopaki pewnie chcieli się spotkać wieczorem - a ja miałem poranny wyjazd (z Chrismenem się dogadałem, Vario do Ciebie nie mam aktualnego numeru albo wyłączyłeś telefon...)

Adaś dzięki za spotkanie :wink4::good:

Oglądałem tą RS4 - 132 000km (potwierdzone, silnik wymieniony ma dopiero 50 000km), wystawiona za 125 000 PLN. Nie pasuje mi przebieg i wyposażenie (jak na RS4 to jest to golas, najbardziej razi brak RNS-E). Na fotkach Misano czerwony kiepsko się prezentuje - na żywo lakier wygląda o wiele lepiej...

C16999414_2.jpg

Opublikowano

:hi:

Bartas... już teraz kupujesz?

Oczywiścnie nie tego co na zdjęciu :)

Opublikowano

:hi:

Bartas... już teraz kupujesz?

Oczywiścnie nie tego co na zdjęciu :)

A dlaczemu? Znasz tą furę?

Opublikowano

Bart-S powinieneś mieć nowy numer do mnie, jak mi pisałeś, że zmieniasz numer to Ci odpisałem, że używam innego numeru od początku marca. Byłem w Luboniu więc gdzieś mogliśmy się spiknąć, może następnym razem się uda. Wysyłam Ci PW z nowym numerem.

Opublikowano

dzięki Bartek za spotkanie i pozdrowienia dla Gosi :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.