Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj się dowiedziałem, że ukradli kumplowi zajebistą A4 Avant (ze STYLE) :wallbash: co za gnoje :wallbash: ze strzeżonego parkingu :thumbdown:

nie gadaj, że Maciejowi K. ?! :shocked:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol bierz Brembo albo zwykłe ATE... Na power disc narzekają ;)

Którą trasę ostatecznie obieramy?

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 07:48_________________________________________________

blind do kiepsko bo furka była fajna

BTW :hi:

:kwasny: wiem Bartasie, biorac od Macka to autko mial bym pewnosc ze wszystko z nim :good:. ale tak to quwa bywa......[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 07:50_________________________________________________spadam do pracy, milego dnia. narson

Opublikowano

witamm

chłopaki , macie kogoś sprawdzonego i najlepiej taniego od renowacji felg?

Opublikowano

:hi:

benoos niestety dokładnie Maciejowi K. gadałem z nim, masakra jakaś :wallbash:

Opublikowano

:hi:

brak słów :no:

nie wierzę, że ten parking strzeżony nie maczał w tym palców :evil:

Opublikowano

mi też ukradli auto z parkingu ale nie strzeżonego ale zamkniętego, oczywiście nikt nie widział i nie słyszał, auto stało pod za***istym halogenem :wallbash:

Opublikowano

mi ukradli w Poznaniu spod bloku gdzie mieszkałem na studiach, miałem alarm i niedźwiedź-locka, mieszkałem na parterze a auto stało pod oknem, 2 godziny po zaparkowaniu wyszedłem po płyty do zmieniarki... tylko ślady opon na piasku były

następnym parkowałem tylko na strzeżonym, ale teraz widzę, że to tylko pozornie bezpieczne :wallbash:

Opublikowano

dokładnie, gadałem wczoraj z parkingowym, moim zdaniem jak by wjechała ekipa po auto to z budki by nawet nie wyszedł - tak mi się wydaje

Opublikowano

:hi:

hola hola :cool1: co tam :gwizdanie:

Opublikowano

Którą trasę ostatecznie obieramy?

dobry

ja jechał bym a2 w uniejowie uciec na łask, z łasku na piotrków, dalej na częstochowe i tak jak ostatnio

Opublikowano

Jak już to Brembo, używałem Brembo w kilku autach i bez zarzutu, jest kilka modeli, zwykłe, sportowe i bardziej sportowe, nawet w moim Fordzie mam sportowe nacinane tarcze :kox:

Pepin/Adas jak chcesz to w Norauto mają dobre ceny na Brembo, można jeszcze sprawdzić w Intercarsie, jak by co to w Poznaniu w IC mam ok 20% rabatu po za klubem

Z tego co już ustaliłem to podobno Brembo i Zimmerman to to samo - jutro będę w InterTeam - to coś ustalę ...

klocki będą Ferodo Premier

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 23:13_________________________________________________kiepawo z tymi kradzieżami ... znowu rypią fury :kwasny::thumbdown:
Opublikowano

Ferodo Premier to chyba zwykłe klocki takie jak OEM, jak kupisz nacinane tarcze to dosyć szybko się skończą, chociaż, kto to wie, jak miałem B7 to pierwsze kolcki wymieniłem po 60 tkm a tarcze po 90 (przednie) to chyba całkiem dobry wynik jak na seryjne hamulce, w Alfie 155 pierwsze klocki wymieniłem po 12 tkm :polew:

Opublikowano

doberek :hi:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 07:31_________________________________________________co tam spiochy??[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 07:51_________________________________________________spadam do pracy, narson

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 23:13_________________________________________________kiepawo z tymi kradzieżami ... znowu rypią fury :kwasny::thumbdown:

to było ponad 4 miesięce temu

Opublikowano

:hi: :hi:

Ktos sie wybiera na targi motocyklowe?

Opublikowano
:hi: wie ktoś gdzie kupić fajne i niedrogie rolki? potrzebuję na prezent dla córki[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 15:10_________________________________________________Moto show jest też z autkami i w niedziele na targach, może się przejdę
Opublikowano

:hi: wie ktoś gdzie kupić fajne i niedrogie rolki? potrzebuję na prezent dla córki[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 15:10_________________________________________________Moto show jest też z autkami i w niedziele na targach, może się przejdę

:hi:

pewnie bedzie taka bieda jak rok temu - przedstawienie oferty polskich salonow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.