Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doberek z wieczorka :hi:

bry Panu ...

2 tygodnie temu wykończyłem GPSa na nartach, którego dostałem od Cię :D

nie che się włączyć paskud, może miałeś taki przypadek z nim ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberek z wieczorka :hi:

bry Panu ...

2 tygodnie temu wykończyłem GPSa na nartach, którego dostałem od Cię :D

nie che się włączyć paskud, może miałeś taki przypadek z nim ?

nie mialem, niestety

Opublikowano

:hi:

Fantastic co BT niestety z racji kosztów nie lecimy, leczenie córki pochłania grube tysiące ostatnio

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi: :)
Opublikowano

:hi: :hi: :)

co tam? :cool1:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

wszystko gra :good:

Opublikowano

to super, ostatnie dni urlopu ;([br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 09:20_________________________________________________ :przebiegly:

Opublikowano

:hi:

Przygoda z audi chwilowo zakończona, S4 sprzedane, utrzymanie zżerało mój studencki budżet ;(

Jakby ktoś potrzebował zostały mi jakieś partsy typu: lampy 2 polift valeo igły, grill S4 z znaczkiem, shortshifter.

Ja na stare lata przesiadłem się w coś zdecydowanie bardziej komfortowego i nietuzinkowego ( wyprodukowano tylko 25tys szt )

Volvo C70 T5

_1282231.JPG

_1282229.JPG

Opublikowano

fajne c70, zawsze mi się podobało jak byłem mały :decayed: jaki silnik? :naughty:

Opublikowano

Vito :good: ale tańsze w utrzymaniu chyba nie będzie, ile ma kucy 240 ??? śmigałem kiedyś 850T5R i melodia była, pewnie FWD masz :thumbdown: a jak masz na 4x4 to zajefajnie, mały program i 300 KM beż problemu

Opublikowano

T5 italia 2.0T 226 kunia 310Nm, małe mody i będzie pod 300km/450Nm.

Ci co piszą, że nie będzie taniej nie mieli S4 :gwizdanie:

No niestety FWD, ale jakaś dobra opona ( semi-slick ) i powinno być okej

Z bajerów ma wszystko, nagłośnienie dynaudio, oba fotele w prądzie z pamięciami, 2 strefowa klima, środek skóra + alcantara, no i najważniejsze to drzwi bez ramek

Opublikowano

lansowóz ale z tym FWD to kiepsko szczególnie na mokrym, trakcja non stop szaleje, T5R na suchym do 3ciego biegu zrywała przyczepność

Opublikowano

na suchym kwestia opony i odpowiedniej szerokości, na mokrym wiadomo nic nie pomoże...

Zresztą volvo ma tą ogromną zalete, że w tym człowiek nie chce gonić od świateł do świateł, raczej delektuje się komfortem :>

Opublikowano

Witojcie Witojcie :hi:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 16:32_________________________________________________ile za lampy szefuncio dla klubowicza ??

Opublikowano

Zaproponuj coś na pw za te lampy, stan naprawde wypasik:) Wszystkie zaczepy całe, szkła nie zmatowione, nie ma się do czego przywalić:) Oczywiście z silniczkami a nie jak depo

Opublikowano

VARIO a ty a4 i lexusa miałeś w 4x4? :cool1:

Opublikowano

Lexa w RWD bez kontroli trakcji :kox: a A4 FWD ale nie tyle kuni pod maską, a Volvo śmigałem z ciut mocniejszym silnikiem i serio jak na FWD to trochę męczarnia była

Opublikowano

Vito_ .. kiedyś słyszałem takie powiedzenie .. "dasz się karnąć" :) ?

Planujesz jakiś check na 400m na torze ;) ?

PS.

Pożyczyłem dzisiaj PS .. bendem uczył się grąć :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.