Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam do pracy, milego dzionka zycze

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musashi, nie wiem czy synchroniczne czy asynchroniczne

Opublikowano

Musashi, nie wiem czy synchroniczne czy asynchroniczne

a co to za lacze? dostawca,nazwa uslugi? to w firmie czy domu? :mysli:

Opublikowano

Musashi, nie wiem czy synchroniczne czy asynchroniczne

a co masz za net i jaki masz router? jak masz z kablowki to masz asynchroniczne

Opublikowano

problem rozwiązany, coś poprzepinał na portach i śmiga OK, łącze to Inotel po lanie

Opublikowano

ja mam nędzne 2 MB i strasznie zamula ... za kilka miechów podpiszę umowę na 8MB i myśl,ęże będzie ok :)

Opublikowano

mi teraz śmiga tak pod 90 MB i jakoś się pracuje ale wcześniej to była nędza

Opublikowano

mi teraz śmiga tak pod 90 MB i jakoś się pracuje ale wcześniej to była nędza

90Mb to już kosmos :)
Opublikowano

IMO to pewnie jest tak:

90Mb/s - 100Mb/s to jest prędkość LANu - czyli komputer łączy się do jakiegoś rutera brzegowego od Inotela po Ethernecie

i pokazuje 100Mb

a przepustowość WANu to zupełnie inna bajka i podejrzewam, ze jest niższa i nie sądzę, żeby był FULL DUPLEX

zwykle łącza są asymetryczne za symetryczne łącze na poziomie 10Mb z Netii to chyba wołają ok 1000PLN

Ja mam 1Mb i w zupełności wystarcza do administrowania bazami danych Oracle czy SQL Server ,

wystawiania aukcji na allegro, i czytania forum :D

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:57_________________________________________________BTW.

Vario - jaki masz system na obecnym laptopie ?

Co do The Bat-a i przeniesienia maili .. ja musiałem zrobić to na 2x .. najpierw do Thuinderbirda i potem do Bata (o ile dobrze pamiętam).

Opublikowano

wklejcie kilka rzeczy we flashu i juz 1MB nie wystarczy :D[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:00_________________________________________________BTW Vario teraz jedzie ode mnie z nowym sprzętem więc nie odpisze :naughty:

Opublikowano

potrzebuje ktoś MOTULa,

bo w październiku będę kupował z kumplem, to można się podłączyć do paczki ?

Opublikowano

IMO to pewnie jest tak:

90Mb/s - 100Mb/s to jest prędkość LANu - czyli komputer łączy się do jakiegoś rutera brzegowego od Inotela po Ethernecie

i pokazuje 100Mb

a przepustowość WANu to zupełnie inna bajka i podejrzewam, ze jest niższa i nie sądzę, żeby był FULL DUPLEX

zwykle łącza są asymetryczne za symetryczne łącze na poziomie 10Mb z Netii to chyba wołają ok 1000PLN

Ja mam 1Mb i w zupełności wystarcza do administrowania bazami danych Oracle czy SQL Server ,

wystawiania aukcji na allegro, i czytania forum :D

[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:57_________________________________________________BTW.

Vario - jaki masz system na obecnym laptopie ?

Co do The Bat-a i przeniesienia maili .. ja musiałem zrobić to na 2x .. najpierw do Thuinderbirda i potem do Bata (o ile dobrze pamiętam).

ja mam 4Mb i szczerze powiem że niewykożystuje tej prędkości.

100mb to wegług mnie na pewno prędkość w sieci LAN,

Opublikowano

wklejcie kilka rzeczy we flashu i juz 1MB nie wystarczy :D[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:00_________________________________________________BTW Vario teraz jedzie ode mnie z nowym sprzętem więc nie odpisze :naughty:

Nie lubię flasha :D ... strony są zwykle wolniejsze, może ładnie wyglądają, ale ja szukam zwykle informacji

jak chce sobie pooglądać to sobie xxxx poszukam :)

No i flasha się gorzej pozycjonuje ....

No to pewnie dzisiaj będzie miał nockę z głowy i żona pożytku też nie będzie z niego miała :kox:

Opublikowano

drosdek dzięki za pomoc w zakupie i rabacik, jestem bardzo wdzięczny

Pepin, zostanę jednak przy MS Outlook, wyeksportowałem juz pst

co do łącza to transfer jest ok 90-100 Mb, sprawdzone na numionie i speedtest.net i innych

Opublikowano

drosdek dzięki za pomoc w zakupie i rabacik, jestem bardzo wdzięczny

Pepin, zostanę jednak przy MS Outlook, wyeksportowałem juz pst

co do łącza to transfer jest ok 90-100 Mb, sprawdzone na numionie i speedtest.net i innych

poszukaj jeszcze sobie pliku z rozerzeniem NK2 .. to wtedy będą podpowiadały się stare kontakty podczas wpisywania maila

Opublikowano

co do łącza to transfer jest ok 90-100 Mb, sprawdzone na numionie i speedtest.net i innych

no to mega łącze :shocked: a gdzie takie masz wdomu czy w pracy?

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

co tam w germanii?

Opublikowano

co tam w germanii?

a no zapidol Macieju :thumbdown:

Opublikowano

to tak jak tutaj, ale już niedługo wakacje :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.